Вчера ни обраха...

  • 3 601
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 132
  Ми...то...аз да помрънкам малко...ма съм си сама у дома и ме е малко шубе.Вчера като се прибрах от работа вратата на апартамента беше отключена и като влязох всичко беше нагоре с краката.Обадих се в полицията и съобщих за кражба. Взели са злато и фотоапарата само, ама доста се уплаших. Приятелят ми е на хижа за три дни и ще си дойде утре, та сега ме е страх тука сама, ама няма какво да правя друго  Sad
 На някой случвало ли му се е нещо такова? Да се страхувам ли , че ще дойдат да вземат и по-големите неща сега? Sad

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 22:47 от gracia

# 1
  • Мнения: 25 448
Съжалявам за теб! Много е гадно да те оберат.
Но не се притеснявай, те вече са взели, каквото им трябва. Няма да се върнат, поне не и толкова скоро - знаят, че ще сте нащрек.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 132
Ми аз щото не са взели кой знае какво и се страхувам да не се върнат.Пък и хората казват , че те следят известно ереме преди да те оберат и това ме ужасява.Пари не са намерили, щото нямаше и само дребни неща са взели.А четох една тема преди малко как хората ги обират докато спят. Имаме  сравнително нова врата уж сигурна. Те са си я отключили без проблем явно Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 2 132
Ааа и да кажа.Бравата на вратата ни е secureme (мисля , 4е така се пишеше) струва 150лв. само бравата и полицаите казаха, че не струват тия брави само били скъпи ( и явно де)  Confused

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Случи ни се миналата година и на всичкото отгоре казах на полицията кои са-майсторите на външната ни изолация,но нищо!Взели са само златото ми  имаше доста пари в брой,но явно ги е дострашало,че като се върна ще видя дали парите са там.Не се притеснявай няма да се върнат!

Големи неща не им трябват,защото трудно се пласират!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 132
Ние на входа имаме камера.Още не съм видяла записа.Но скоро и ние слагахме изолация и аз си мисля за майсторите- за тях се сетих пъро щтото имахме проблеми с тях...

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 23:10 от gracia

# 6
  • София
  • Мнения: 2 132
Случи ни се миналата година и на всичкото отгоре казах на полицията кои са-майсторите на външната ни изолация,но нищо!Взели са само златото ми  имаше доста пари в брой,но явно ги е дострашало,че като се върна ще видя дали парите са там.Не се притеснявай няма да се върнат!

Големи неща не им трябват,защото трудно се пласират!

А ти как разбра , че са майсторите?

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние на входа имаме камера.Още не съм видяла записа.Но скоро и ние слагаме изолация и аз си мисля за майсторите- за тях се сетих пъро щтото имахме проблеми с тях...

Полицията не взеха ли записа? или поне да го гледат?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 132
Помолиха ме да им го осигуря тази седмица, защото го нямаше човека от който мога да го взема. Ама полицията ме разпитва повече от къде сме купили разни мебели и такива неща.Чаках ги два часа...

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Ситуацията е неприятна. Има ли кого да викнеш да спи при теб?

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Случи ни се миналата година и на всичкото отгоре казах на полицията кои са-майсторите на външната ни изолация,но нищо!Взели са само златото ми  имаше доста пари в брой,но явно ги е дострашало,че като се върна ще видя дали парите са там.Не се притеснявай няма да се върнат!

Големи неща не им трябват,защото трудно се пласират!

А ти как разбра , че са майсторите?

Не беше трудно!Вратата не беше разбивана,а тя се заключва с няколко брави и не беше обърнат целия апартамент и най-важното,че по-вече не дойдоха да си довършат работата.Съпругът ми сега е съдия,а преди беше следовател и нали се сещаш,че може да прецени кой,кога и защо!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 132
Ситуацията е неприятна. Има ли кого да викнеш да спи при теб?
Не няма кого. Pодителите ми дойдоха снощи и днес си заминаха, а приятелката ми ще пътува утре, а и аз съм на погача- ще трябва да се оправям рано сутринта.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 132
Случи ни се миналата година и на всичкото отгоре казах на полицията кои са-майсторите на външната ни изолация,но нищо!Взели са само златото ми  имаше доста пари в брой,но явно ги е дострашало,че като се върна ще видя дали парите са там.Не се притеснявай няма да се върнат!

Големи неща не им трябват,защото трудно се пласират!

А ти как разбра , че са майсторите?

Не беше трудно!Вратата не беше разбивана,а тя се заключва с няколко брави и не беше обърнат целия апартамент и най-важното,че по-вече не дойдоха да си довършат работата.Съпругът ми сега е съдия,а преди беше следовател и нали се сещаш,че може да прецени кой,кога и защо!
Ахам, ясно. Гадното на цялата тази работа е , че разбиват цялата илюзия "моя дом-моя крепост"

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 23:43 от gracia

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Разбиха я,гадовете мръсни!Бяха ми ровили в бельото и не се бяха посвинили дори да откраднат на малката обеците,ама халал да им е тъпото злато!Аз,казах на съпруга ми "Да ви пикая на системата"-без извинение!

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Нямате ли СОТ?

Общи условия

Активация на акаунт