Стават ли грешки на 3Д ехограф?

  • 2 895
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Просто ми е интересно да разбера има ли мами, на които и на триизмерен са объркали пола на бебето? Вече писах, че ще имам трети син и се радвам, не се настройвам, не ми е криво и изобщо пола не ме интересува толкова, но мои близки ме шашнаха, че можело да е грешка... newsm78
Само любопитство ме тресе - е ли е възможна такава грешка в 21 седмица на 3Д ехо....

# 1
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
да,грешки ставатДо 8мия месец ми казваха госпожица,а в 8мия на обикновен ултразвук моя лекар отряза "Виждам му кайсийките".роди се момче.
Леко бременеене и красиво и здраво бебче!

# 2
# 3
  • Мнения: 561
Всичко, което може да се види се вижда чудесно и на 2Д ехограф, другото е радост за родителите.

# 4
  • Мнения: 639
 Joy ами да там ми казаха че ще е момче,а виж аватара ми Joy Mr. Green
после моя доктор ми каза че ще е мома на 2D,всеки път като ходих на преглед го питах пак да ми каже пола Laughing той все ми се смееше

# 5
  • Мнения: 526
Всичко, което може да се види се вижда чудесно и на 2Д ехограф, другото е радост за родителите.
Peace
В тоя смисъл,грешка може да се допусне и на 3Д.Абе каквото и да е,все е радост.Ако е момченце,ще бъде мъжко трио,а ако са сбъркали и се роди момиченце-ще имате една малка сладка госпожица Grinning

# 6
  • Мнения: 2 746
И аз напоследък взех да се замислям - казаха ми че е момиченце, а всички познати като ме видят казват, че ще е момче, защото много ми бил щръкнал корема  Laughing Ха сега де, на доц.Балев ли да вярвам, или на бабешкия метод за определяне на пола по формата на корема  Laughing

# 7
  • Мнения: 565
И на 2Д и на 3Д ми казаха момиченце със сигурност, ама и моя корем си е щръкнал. Не мисля че формата на корема издава пола на бебето. Тия баби съвсем могат да го объркат.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Рядко. Peace

# 9
  • Мнения: 728
Според мен не е до апарат,а до умението на гинеколога да работи с апарата.На моя приятелка объркаха пола на бебето с 4Д,а с 2д го познаха.

# 10
  • Мнения: 888
Според мен не е до апарат,а до умението на гинеколога да работи с апарата.
Много точно казано! Peace

Общи условия

Активация на акаунт