За сънищата....

  • 3 656
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Вярвате ли в тях!
Проро4ески ли са те за вас?
Помните ли ги...или като се събудите...и цък,лентата е изтрита?
Сънувате ли един и същи сън по няколко пъти?
И цветни ли са те?
   Споделете! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 673
мойте винаги ми показват нещо..аз се научих да ги разчитам
да цветни са
сънувам много, понякога не си спомням веднага като се събудя, но през деня картините се появяват
Да веднъж сънувах през една седмица сън в две "серии"...
но все ще се намерят скептици да не повярват, затова не ми се ще да го разказвам..

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Моите винаги са цветни.
Слава богу до сега не са се сбъдвали.
За сметка на това ги изживявам доста силно,защото често сънувам неприятни неща...

Преди време имах често повтарящ се сън.А чувството което изпитвах беше върховно...

# 3
  • Мнения: 103
Сънувам често сънища, които се случват.. че ме уволняват, че едната ми сестра катастрофира и такива разни..

Сънувам понякога и че правя разни неща с разни приятелки - е те тия сънища обаче никога не са пророчески Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 353
  Едно от любимите ми неща когато пия сутрешно кафе е да си опресня в детайли какво съм сънувала. Случвало ми се е да сънувам фрази, които чувам през деня, но рядко, в общия случай става дума просто за тенденция в развитието на нещата. Понякога сънувам и страшни глупости, например как ние с мъжа ми сме лук, който кучето реже на тънки филийки и накрая ни бута в тавата. Най-любими са ми сънищата с баба, в които си говорим и тези с летене.

# 5
  • Мнения: 2 013
Много искам да си помня сънищата, но напоследък много рядко ми се случва, уви.
Имала съм и пророчески сънища - сънувам предварително някаква ситуация, която ми се случва през деня или до няколко дни.

# 6
  • Мнения: 2 849
Сънувам често и помня в детайли .За мен повечето сънища са знак ,че нещо ще се случи .Цветни са .Преди години сънувах на серии ,скоро не .Има сънища,които изплуват през деня ,други ги помня със ставането .Нямам навика да ги записвам,трудна техника и да продължа да спя .

# 7
  • Мнения: 2 161
Не вярвам в сънищата.Предата вечер сънувах,че незнайно как съм се развела и незнайно как съм останала с едно дете.И на един мост срещнах Ники Кънчев ,който ми предложи брак.И аз се съгласих.Дори и да се разведа,пази боже,не виждам как Кънчев ще ми предложи брак.То ако му беше толкова лесно,досега да се е оженил за дългогодишната си приятелка.

# 8
  • Мнения: 212
Да веднъж сънувах през една седмица сън в две "серии"...
но все ще се намерят скептици да не повярват, затова не ми се ще да го разказвам..
Разкажи де. Аз ще ти повярвам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 299
Сънувам много. И все разни невероятно шантави сънища. Бързо ги забравям обаче. Не вярвам.

# 10
  • Мнения: 2 353
  Добре де, защо "цветни" newsm78? В смесъл, че са пъстри, или че останалите са черно-бели?

# 11
  • Мнения: 750
  Добре де, защо "цветни" newsm78? В смесъл, че са пъстри, или че останалите са черно-бели?
Цветни-да,пъстри!Като в реалния живот! Wink
Защото аз ли4но доста 4есто сънувам 4ерно бяло....няма цветове...като в старите филми!Сигурно са ми свършили цветовете в мозъка! Joy

# 12
  • Мнения: 2 818
Има различни видове сънища, които идват от различни места...
Сънувам много, но не винаги помня. Понякога помня и разбирам някой съм след години... Дали са пророчески... не и в буквалния смисъл, но ми дават насоки  чрез знаци (т.е. аз сама си ги давам). Обичам да сънувам. Любимите са ми с летене, плуване под вода- без водолазни приспособления разбира се, свирене на цигулка (не съм хващала такава, но насън съм много добра  Mr. Green ) Понякога са цветни, понякога без цвят - не черно-бели, ами просто не забелязвам цветове...
Много ми е интересно, когато сънувам и миризми...

# 13
  • Мнения: 4 111
Сънувам цели сценарии. Цветни, тъпи, не много тъпи, всякакви. Много сънувам, но рядко помня в детайли.

# 14
  • Мнения: 1 312
Винаги са цветни.Повечето-шантави.Но не вярвам в тях.Стигнала съм до извода,че един сън може да се тълкува по мнооого различни начини и накрая пак да убедиш себе се,че значи нещо и показва,че то е щяло да се случи.
Филмите ми влияят,особено страшните.Десетки пъти съм сънувала сцени от SAW след като го гледах,събуждам се плувнала в ледена пот.
Има сънища,които ми бележат денят заради заряда,който носят-усещане за обреченост,за празнота...гадни сънища Cry

Общи условия

Активация на акаунт