Раждане на термин - мисията (не)възможна????

  • 2 693
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Родихте ли на термина си?

Опции:

  • Мнения: 11 607
По ред причини изкарах близо 9 месеца с отчетната тема на августовките мами - много приятни мами впрочем! Не съм се разкарвала из другите отчетни теми, но до сега при августовките има само 1 мама,която е родила на термина си - мама ева - от общо 51 родили.....

Аз самата и трите пъти преносвах, та рекох да питам - често срещано явление ли е раждането на термин тук във форума?

За мен термините са нещо хубаво, но и много натоварващи, особено накрая, около самата дата...Дните до раждане ти се струват като цяла вечност и по-дълги от изминалите 9 месеца...А пък ако преносиш и родиш като мен 16 дена след термин...направо след това не можеш да повярваш,че всичко е минало,защото психиката и нервите  ти са се  изчерпали максимално!

Съгласна съм,че има много различни вариации на термините, но нека приемем не датите,които се появяват на ултразвука през различните етапи на бременността, а този,който традиционно го измерват с едно кръгче и според зависи от датата на МЦ.

Благодаря!Не се  сещам за други опции, но ако ми подскажете - ще включа.....

# 1
  • Мнения: 503
Родих 6 дена след термин Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Родих 1 ден преди термина.

# 3
  • Мнения: 1 183
Родих 6 дена след термин Wink
И аз  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 721
Моят бебчо реши да се покаже точно на термина Grinning

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Родих на термина Simple SmileНо не вярвах, че така ще стане!

# 6
  • Мнения: 1 555
Родих преди термина

# 7
  • Мнения: 274
Преди термина си родих. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 748
18 дни преди термин. Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
10 дена по-рано.
Въпреки ,че бях за секцио,водите ми изтекоха 6 часа преди операцията.

# 10
  • Мнения: X
И двете деца  родих с една седмица по-рано от термина.

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 11:40 от Анонимен

# 11
  • Мнения: 2 567
И при 2те деца започнах с предизвикване на раждането. Голямата ми дъщеря се роди със секцио по спешност 8 дни преди термина, а малката- нормално, точно на термина.

# 12
  • Мнения: 2 677
Родих десет дни след термина.

# 13
  • Мнения: 1 092
и двете си деца родих преди термина.Каката - 4 дни по-рано, а Малчо 23 дни преди очакваната дата Peace

# 14
  • Мнения: 888
И двете ми деца са родени преди термин- каката близо 2 месеца по- рано, а бебка- седмица преди термина! Peace

Общи условия

Активация на акаунт