Като ме видиш с ръцете на кръста и .....или малкия Стрелец в атака!!!

  • 1 778
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Мами понеже ми е много забавна темата със зодиите признавам си и понеже вече започнах една тема за едната от зодиите които стопанисвам, реших че е справедливо да има и за другата.
Започвам с един виц, който може би много от вас знаят.

Заженила се мома македонка за другоселец. Другоселецът решил да се направи на мъж от самото начало и и казал.
- Моме, като ме видиш да се задавам от мегдана хубаво гледай на коя страна ми е наклонена капата. Ако е на ляво - слагай салатка и ракийка и сядай с мене. Ако е на дясно давай и манджа че съм прегладнял и нетърпелив. Ако е килната назад, слагай масата и хич не ми се мотай наоколо, че съм много ядосан.
Тъй рекъл левентът и погледнал очаквателно невестата си.
А момата го погледала, погледала пък отвърнала:
- Чух те аз мили ми момко бъдещи съпруже, а сега ти ме чуй. Като се заизкачваш по улицата погледни към прага на нашата къща аз все там ще те чакам, ако съм с ръце скръстени на гърдите прави каквото искаш, но видиш ли ме с ръцете на кръста хубаво си помисли на коя страна да ти е килната шапката
  hahaha hahaha hahaha

Та така  според мен таз мома македонка не може да е била друга освен Стрелкиня значи bowuu bowuu bowuu

Няма друга такава зодия. Няма затворена врата пред тях, няма забрана която да важи за тях. Наложиш ли такава или по-скоро опиташ ли се и се почват едни совалки, една дипломация не ти е работа......
Много са сладки и са много сърдечни, също така са и много весели и открити но докатоне стане тяхното мирясване няма и не го правят с явно опълчване или да те дразнят ми ти вадят с памук душицата и врънкат ли врънкат....
Хайде давайте сега вие инфо за вашите стрелчета  hahaha hahaha hahaha

# 1
  • Мнения: 3 322
Запис!
Имам си мома - Стрелкиня, че и с македонски привкус даже, но на тоя етап - е твърде маломерна, за да слага ръце на кръста си. Но пък, както си е кротичка и засмяна - така ни вдига масово на ура! Какво ли тепърва ни чака...

# 2
  • Мнения: 533
Lennyh, много се смях на вица  Joy Joy Joy. Аз съм стрелкиня и може да се каже, че си познах зодията в момата македонка  Laughing  Embarassed
Да са ви живи и здрави стрелчетата и да вървят смело и със самочувствие в живота.

# 3
  • Мнения: 7 263
Запис!
Имам си мома - Стрелкиня, че и с македонски привкус даже, но на тоя етап - е твърде маломерна, за да слага ръце на кръста си. Но пък, както си е кротичка и засмяна - така ни вдига масово на ура! Какво ли тепърва ни чака...


Мдаааа е таз комбинация да ти е снаха - по-хубаво здраве да има  hahaha hahaha hahaha
Нищо че е още малка, гледай какво ще стане като проговори - раждат се дипломати тези и докато се усетиш вече се разрешила нещо дето само да преди минута не ти е и хрумвало да разрешиш.
Баткото като се запъне и аз се запъвам - така де да премерим рога не за друго. Но с малчо се почват мазни целувки, обяснения с любов, рисунки посветени на мен bowuu bowuu bowuu абе целия арсенал и накрая те пита гледайки те с премрежен поглед и сега ще ме водиш ли..... еди къде си?!
 hahaha hahaha hahaha Еми как да откажеш  Joy Joy

*Diana* радвам се че съм те усмихнала, това е наш стар семеен фолклор hahaha hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 3 322
Лени, тоя филм съм го гледала - татко и е Стрелец! Да не ти казвам- как се реших на трето дете (въпросната Стрелкиня).... Joy

# 5
  • Мнения: 7 263
Лени, тоя филм съм го гледала - татко и е Стрелец! Да не ти казвам- как се реших на трето дете (въпросната Стрелкиня).... Joy

Е ми ти не си имала никакъв шанс според мен. Нашия татко е Рак да ти кажа и аз сега виждам голям зор да му обясня как една малка принцеска ще обогати семейното огнище. Но неговия кошмар е трети син  hahaha hahaha hahaha по бесен и от досегашните и засега сме по средата на процедурата   Joy hahaha Joy hahaha ту искаме ту не искаме.

# 6
  • Мнения: 3 322
То, аз - не че много се дърпах, но той за всеки случай разигра перфектно театро. Дай да ги съберем - ще размисли Рачо...

# 7
  • Мнения: 7 263
То, аз - не че много се дърпах, но той за всеки случай разигра перфектно театро. Дай да ги съберем - ще размисли Рачо...

Ми те Раците са едниииии ..... чуждо мнение не признават, колко дружки имаме дето му говорят ама той.....
Нали ти казвам ден е убеден, два не е убеден. Рачешка му работа, дано дакота се начуди не мина в пенсионна възраст само. А иначе да ти кажа наште кандидат батковци са си стресиращи и всеки сам по себе си, а съберат ли се стават направо взривоопасна комбинация, та на моменти се чудя аз имам ли капка здрав разум да искам и трето  bowuu bowuu Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 176
Е Lennyh и тук ще се включа. Ние с малкия сме от таз порода. Още от малък проявява характер. Вземе ли батко някоя играчка от ръцете му и комшиите разбират .Joy
Иначе са/сме много сладки, като сме кротки.
Само това мога да напиша за момента защото сме малки ама ако е като мама ми е ясна картинката.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох!!!Стрелците!!!
Ох, ох, ох.....

Малък Стрелец не зная как е, ама не ще да е по-различно от големия.
Голяма мъка - нищо, което е решил, не подлежи на осмисляне, обсъждане или каквото и да били подлагане на съмнение.То се осъществява.После се мисли връз последиците/ако има време, щото следващият план вече вероятно е в ход и няма време за излишни размисли по вече минали неща/

# 10
  • Мнения: 7 263
Е Lennyh и тук ще се включа. Ние с малкия сме от таз порода. Още от малък проявява характер. Вземе ли батко някоя играчка от ръцете му и комшиите разбират .Joy
Иначе са/сме много сладки, като сме кротки.
Само това мога да напиша за момента защото сме малки ама ако е като мама ми е ясна картинката.



naj_mama Ха -хаааа, виждам и ти си изтеглила печелившата комбинация. Да знаеш друго не мога да ти кажа отсега, но едно е сигурно няма да скучаеш и минута като поотрасне малкия.


КЛОНКА
най-много се притеснявам, че наблюденията ти са верни! Отсега забелязвам признаците  Crazy Crazy Laughing Laughing hahaha hahaha
Като типичен стрелец първо стреля после отива и си начертава кръгчето.
Имам доста дългогодишни наблюдения защото сестра ми е Стрелец и при нея нещата и до ден днешен така протичат жива и здрава да ми е.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Ех,Лени, с мъж Стрелец и син Водолей, на един Телец като мен не му остава нищо друго освен да наблюдава и да трупа мъдрост, а оттам и печал Mr. Green

Все пак, само да вметна, че ако аз се хвърля в само едно-едничко начинание на Стрелец с неговия ентусиазъм и вдъхновение, подплътено с безгрижната убеденост, че няма как да не се получат нещата, един евентуален последващ провал ще ме метне в някой психо-диспансер, докато въпросният стрелящ човек даже няма да се напие от мъка, просто ще е задействал производството на ендорфини от поредния си вдъхновяващ проект.Даже няма да си изтупа дрешките от прахта - просто няма да е забелязал, че е паднал, той пак ще е на поредното финално броене преди старта.

И са си щастливото овчарче тези, направо им върви като за световно.

# 12
  • Мнения: 7 263
Верно са щастливото овчарче, навремето в университета аз зубрех денонощно като откачена, а систъра спеше по цял ден и се мотлявеше. Накрая си взимаше изпитите и с по-високи оценки от мойте. Умница е тя и голяяяяяма късметлийка. Винаги съм и се чудила на спокойствието, щото Овните сме като ядрен реактор просто, секунда нямам спокойна.
Но и при нея сега се сещам нещата точно така протичат, няма провал който да я трогне както казваш ти става и продължава все едно не е било, докато аз го преживявам ....

# 13
  • Мнения: 3 322
Клонке, ти да не си втора жена на моя мъж!? Все едно, него описваш!
Лени, хвърли поглед в темата за деца - Близнаци - там ще придобиеш представа за моите батковци- съвсем повърхностно....

# 14
  • Мнения: 7 263
Клонке, ти да не си втора жена на моя мъж!? Все едно, него описваш!
Лени, хвърли поглед в темата за деца - Близнаци - там ще придобиеш представа за моите батковци- съвсем повърхностно....

Дива ирландска пешеходка - отивам веднага, надникнах и в Многодетните мами  Embarassed Embarassed Embarassed какъв е тоз календар за който говорите  Embarassed Embarassed Embarassed.
мдааааа така ми се ще една девойчица, ама като си знам късметя по-скоро ще се сдобия с двойка момчета накуп. hahaha hahaha hahaha
Ще видим таз работа започвам типично по стрелковски дипломатически совалки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green така де неслучайно имам асцедент Стрелец все пак, пък и съм македонка  bowuu bowuu

Общи условия

Активация на акаунт