питане за д-р Мариана Стоименова

  • 1 626
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
Работи в Медицинска Академия. Педиатър-хомеопат е. Някой ходил ли е при нея и какви са впечетленията ВИ? Интересува ме дали работи със Здравната каса. Предполагам, че не. Ако е така, какви са цените й на прегледите й? Като хомеопат разбрах, че била много добра, както и, че имала много хубав подход и предразполагала децата.

# 1
  • Мнения: 431
Ако е същата за която си мисля, преди 5 години лекуваше голямата ми щерка. Много е готина като лекар и като човек. Тогава още не се занимаваше с хомеопатия, но антибиотици изписваше само в много краен случай. Нас ни лекува около година, но моето зверче, както се изрази докторката " не се повлияваше добре от "класическото" лечение" и ни препоръча лекарка, която се занимава с хомеопатия. Аз бях много зле настроена към хомеопатията, но видях реални резултати, и сега съм и голям фен. Друго, което знам от познати, е че д-р Стоименова много пътува извън страната, та това евентуално може да е проблем.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 338
Танти беше с алергия,като беше бебе.Заведохме я при д-р М.Стоименова-страшна жена и докторка.Когато ние ходихме при нея,тя беше шефка на "Лечебно хранене на деца"към педиатрията.Отделно работи като диетолог и хомеопат в МЦ"Детско здраве",който работи с НЗОК.Адресът е София;ул."Ами Буе"27;тел.02/9524297,9525737
 newsm10 за избора ви!

Общи условия

Активация на акаунт