С какво нанасяте ФДТ? и..

  • 1 593
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
бихте ли ми препоръчали по-светъл ФДТ за около очите, той различен ли трябва да е от този на лицето...в смисъл ..може би трябва да е за деликатна кожа с по-висок защитен фактор или.. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Защо ти е фондьотена да е по-различен нюанс на очите?
Ако имаш тъмни кръгове-сложи коректор.
Слънцезащитен фактор си слагай не само в тази зона,ами и на цялото лице...

Фондьотените нанасям с тампон за грим.
Но напоследък по често използвам пръстите. Wink

# 2
  • Мнения: 105
 Naughty с тампонче за грим задължително така ще се нанесе равномерно няма да има напластяване.За около очите фондьотен?! Там кожата е деликатна по удачно е ... всъщност има си такива коректори ... AVON например smile3521

# 3
  • Мнения: X
С пръсти нанасям ФДТ -на.Пробвах няколко пъти с прослувутите тампончета,но нещо не можах да се справя.Повечето от ФДТ-на ми остана на гъбичката.

# 4
  • Мнения: 156
Първо смесвам малко на китката малко фдт и крем и нанасям с пръсти.По-този начин се затопля фдт и на мене ми е по-лесно да го разнасям.

# 5
  • Мнения: 893
С пръсти.
Тампона попива половината ФДТ, мн икономично, няма що! ooooh!

# 6
  • Мнения: 105
Зависи какво тампонче използвате.Пък и на всеки както му харесва.А това със смесването на крема е много добър вариант

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Също нанасям с пръсти,размазвам го като крем.С тампонче също става,ама верно половината ФДТ си остава в него ooooh!.

# 8
  • Мнения: 526
Рядко ползвам,но когато се случи-с пръсти.

# 9
  • Мнения: 13 512
Какви ФДТ ползвате, че ги смесвате с крем?Всички нови  такива съдържат хидратанти и се нанасят много лесно и равномерно.
Аз нанасаям само с пръсти.

# 10
  • Мнения: 2 381
С пръсти го нанасям.

# 11
  • Мнения: 22 343
Нанасям го с пръсти, така за мен е най-удобно.
А за около очите се използва коректор, специално за зоната около очите, тъй като тя е по-нежна от останалата.

# 12
  • Мнения: 3 782
Нанасям го с пръсти, така за мен е най-удобно.
А за около очите се използва коректор, специално за зоната около очите, тъй като тя е по-нежна от останалата.
А за смесването и аз съм го правила,смесвам ФДТ с крем, ама Монда е права,че всички нови ФДТ съдържат хидратанти и няма смисъл от смесването с крем. Иначе аз крем си слагам преди да нанеса ФДТ,след като е ексфолирана кожата.

# 13
  • Мнения: 447
Нанасям го с пръсти, така за мен е най-удобно.
А за около очите се използва коректор, специално за зоната около очите, тъй като тя е по-нежна от останалата.
Peace

# 14
  • Мнения: 105
Добрееее  Embarassed всички го нанасяте с пръстиии  Blush smile3506

Общи условия

Активация на акаунт