В кои болници в София пускат таткото при раждането?

  • 619
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Преди почти 2 години, когато раждах в Майчин дом в София таткото не го пуснаха при раждането. Преди това обясняваха, че уж можело, но трябвало в една друга зала, ама тя не работела, и т.н. Та не го пуснаха. Не че беше такъв проблем, раждането мина добре, ама просто сега проучвам.
Имате ли идея сега къде пускат? Е, в частните АГ естествено им позволяват да присъстват, но там при тези суми, остава и да не го пуснат  Wink

# 1
  • Мнения: 3 069
Миналата година родих в Майчин дом и пуснаха таткото.
Явно твоя лекар не е уредил нещата както трябва.Все пак там са най-добрите неонатолози и бих ти препоръчала да е там голямото събитие.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
В Първа АГ "Св. София" (бившата Тина Киркова) таткото може да присъства на раждането, но срещу определена сума, май беше 200 лв.

# 3
  • Мнения: 463
Сега в МД пускат татковците, мисля срещу 100 лв, ама може и да бъркам за сумата.

# 4
  • Мнения: 169
Миналата година родих в Майчин дом и пуснаха таткото.
Явно твоя лекар не е уредил нещата както трябва.Все пак там са най-добрите неонатолози и бих ти препоръчала да е там голямото събитие.

е, аз нямах уговорки с лекар. Но може и просто тогава да не са пускали, но явно сега вече пускат.

# 5
  • Мнения: 2 663
В МД пускат таткото, когато раждането е в самостоятелна родилна зала, живот и здраве другата седмица ще мога да ти разкажа как е било

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 18:53 от konstans

# 6
  • Мнения: 1 883
В Шейново пускат срещу 150 лв.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В Шейново пускат срещу 150 лв.
и моята информация е такава

# 8
  • Мнения: 724
В Първа АГ "Св. София" (бившата Тина Киркова) таткото може да присъства на раждането, но срещу определена сума, май беше 200 лв.
И аз така мисля само не се сещам колко пари се плащаше за повече инфо http://www.1agb.com/

# 9
  • София
  • Мнения: 272
В Шейново също. След наемане на ВИП родилна зала и заплащане на 150 лв.

# 10
  • Мнения: 2 242
преди почти 2 седмици нашият татко присъства за втори път - родих в 1АГ Св.София

Плащаш 200лв за присъствие+ВИП зала и задължително трябва да направиш и избор на лекар, т.е. +500лв (това го наложиха 2006г като условие, понеже във ВИП залата те поема отделен екип, само за твоето раждане.... уж  Wink )

# 11
  • Мнения: 311
Мисля, че във всички болници пускат таткото, но имам спомен, че се заплащаше някаква такса.

Общи условия

Активация на акаунт