Мацки,какво правите?

  • 2 107
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Ето днес е неделя!Свърших си ежедневните домакински задължения,но все имам усещането,че нещо не е на ред!Какво правите вие сега,с какво се занимавате и чувствате ли се удовлетворени?Какво правят децата...мъжът ви ...как прекарвате дните,в които сте заедно?
На мен примерно ми се прави едно,а моят е на съвсем друго мнение,детето дърпа към трето и ми много ....изморително,не се чувствам добре и спокойно,въпреки че е почивен ден!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зле съм... Вчера се разболях. Децата не ме слушат. Въпреки неразположението си им направих пълнени чушки за обяд, а те и двете ревнаха, че не обичали чушки... Не ме слушат, разхвърлят, мрънкат и се карат. Мъжът ми пак е зает и няма време да свърши това, което го карам. Нервничи, че някаква програма не вървяла както трябва; сега отиде да помага на баща си нещо на двора.... Абе гаден ден Confused

# 2
  • Мнения: 185
Ходихме при майка ми на село,преди малко се върнахме.Мъжо отиде да прави буса на свекъра,малкия мрънка,аз оправях багаж досега.Сега започва къпане и пране.Ми тъп ден Tired Tired

# 3
  • Мнения: 2 731
Чета ти темата в момента Simple Smile

# 4
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз готвих и гладих до обяд сега малко на компа.После ще се опъна на дивана за лека дрямка и след това пак ще готвя.Привечер ще пошия гоблен. smile3507

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз се тревожа и чакам да дойде утре.
Преди две седмици малкия се разболя от херпесна ангина, уж мина, пи дори АБ. Вече няма червено гърло, няма хрема, няма нищо... Обаче втора седмица все има Т - 37.5 , 37.6, 37.8 С...
Искам да дойде утре да пусна кръв и урина, страшно съм притеснена, на ръба на нервите си съм...И съм сама  Sad Мъжа ми е на път и всички тревоги са за мен....Уф - оплаках ви се  Embarassed

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 213
И аз изчистих, изкъпах се, лакирах се и също имам чувството, че не съм удовлетворена, но знам защо! Защото до сега не си полирах кухнята, поради свършилия препарат, вече си купих, но пак не го правя. Друго - един прозорец ми е оакан от гларус, а аз си седя пред компютъра и чакам да ми дойде музата да ги свърша тия работи... Tired Но всъщност сега се сетих да стана, да си пусна едно кафе и пак да си седна при вас! Grinning

# 7
  • Мнения: 1 896
Допреди малко чистих в кухнята,а той пък прахосмучеше в спалнята.След малко отивам да почистя и банята,а той ще започва да прави пълнен патладжан за вечеря.
Неделя ни е ден за чистене и готвене.  Whistling

# 8
  • Мнения: 1 568
Аз се тревожа и чакам да дойде утре.
Преди две седмици малкия се разболя от херпесна ангина, уж мина, пи дори АБ. Вече няма червено гърло, няма хрема, няма нищо... Обаче втора седмица все има Т - 37.5 , 37.6, 37.8 С...
Искам да дойде утре да пусна кръв и урина, страшно съм притеснена, на ръба на нервите си съм...И съм сама  Sad Мъжа ми е на път и всички тревоги са за мен....Уф - оплаках ви се  Embarassed


  bouquet
Дано детенцето да е добре!!!!!Стискам палци!!!!

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И мен неделя нещо ме яхват дяволите. Рецптата е преподреждане на гардероба с дрехите. Също върши работа смяна на педикюра и маникюра. Работа върши и една студена биричка по-късно.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 568
И аз сменям маникюра и педикюра към 7,след което и биричка си отварям Joy
Моят обаче все пуфти,все ме кара да се чувствам като че ли ние сме най-скучното семейство на света и виждаш ли "нормалните"семейства как живеят #2gunfire

# 11
  • Мнения: 323
Чистих,прах,простирах цяла сутрин.Вече съм гроги smile3517,да не говорим ,че 20 дни работя без нито 1 почивен ден,и просто съм скапана.

# 12
  • Мнения: 3 367
ще кажа веднага
-събота- кафе/пс/тел с майка ми- плуване урок на Ния,аз на пътечка 30мин- на открит малък басейн всички до 1пм-обяд-деца спаха/ние тоже,аз четох- правихме проект с Ния и Стефан(къщи от чипс и други)- пазар-децата по леглата- баща им пред тв,аз си легнах и четох до полунощ
-неделя (сега ставаме,това е плана)- закуска ще правя като истинска майка-парк мокър до обяд- спане децата,аз ще готвя за седмицата -Ния има гостенче м-у 4 и 6,ще  правим апликации и ще рисуват с тебешири на двора; баща им ако свари ще изчисти - канили сме 3 приятелски 2ки на ббкю довечера

* всичко го правим всички заедно,освен ако не е изрично посочено (аз тв не гледам  Naughty)
*
груб план за уикенда правим от петък,ако оставим ей така накрая не ходим никъде  и се изнервяме..избираме неща к харесват на всички,ако някой иска да си прави нещо сам си казва,решаваме кога да го сложим в програмата и така...

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 15:26 от anette1104

# 13
  • Мнения: 447
Наслаждавам се на почивката си.Ровя се из форума,имам ден за разкрасяване,съвсем сама съм вкъщи  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 042
Ние сме на море. Сутринта се мотахме из Варна. Преди малко приспах дребният и баща му и с щерката седнахме за малко пред компютрите. След обяд не знам какво ще правим, но довечера  задължително cheers . Много обичам, когато има някой друг да ми чисти и готви. Wink

Общи условия

Активация на акаунт