Да попитам за SANOSTOLA вит.сироп.

  • 1 046
  • 13
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Детето ми е много злоядо и около нас всички ми предлагат да му давам.Та искам някой който е давал на детенце да ми каже дали са доволни и по колко се дава ние сме на 1г.8м.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Давам мултисаностол, но по-скоро като витамин.Започнах с големият, който беше много злояд, но честно казано не прояде повече. Просто си мисля, че съдържащите се витамини в него подсилват имунната система.Давам и на двамата пролет и есен. Дозировката е в зависимост от възрастта и я пише в листовката на сиропа.

# 2
  • Мнения: 3 456
Давала съм го- не съм забелязала да яде повече.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 213
Доколкото си спомням  в сиропа за деца "КИДИ нещо си"  newsm78 има една съставка, която е специално за апетит, а Саностола си е мултивитаминен продукт - и двата сме ги пили, но в апетита разлика не съм усетила.

# 4
  • Мнения: 550
Аз му давах освен саностола и рибено масло.От второто май  му се отвори апетита! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
И аз се интересувам от дозировката - ние сме на 2 годинки. На листовката пише, че деца пият по една супена лъжица веднъж дневно, но колко годишни деца не се знае.

# 6
  • Мнения: 3 360
Давала съм заради витаминния комплекс,но не съм забелязала апетита да се е повишил Wink

# 7
  • Мнения: 17 546
Давала съм го- не съм забелязала да яде повече.
И при нас беше така! Сега няма смогване, явно вече е подействал Laughing

# 8
  • Мнения: 4 915
Сиропът на д-р Тайс повишава апетита. Забелязала съм го и при двете опаковки, които е пила през 1-месечен интервал. Чела съм, че и други майки забелязват този ефект.  

# 9
  • Мнения: 87
давам малко по-малко от колкото е мерителната лъжичка. много съм доволна има ефект и още как.

# 10
  • Мнения: 4 496
Давала съм го като витамини през зимата.Не съм забелязала да има по-голям апетит,но той и без сиропа си хапва. Grinning

# 11
  • Мнения: 1 640
Моята щерка е злояда също,давам й МУЛТИСАНОСТОЛ/когато се сетя/-има разлика,прояжда и сама си казва,че е гладна.Аз видях полза,дано помогне и на вас.Давам по 1 суп.лъжица.Ще трябва обаче да изчакате за резултат-от първите 2-3 дни не се забелязва промяната.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 971
Давах на синът ми преди два месеца - давам по една чаена лъжичка сутрин, в продължение на двадесет дни, при моето дете апетитът определено се повиши. Аз също започнах да пия сиропа и на петият ден го спрях, такъв апетит в живота си не съм имала, ставах и нощем да хапвам, което не ми се е случвало, явно действа различно при различните организми.

# 13
  • Мнения: 376
Нашето детенце също е много злоядо. Започнах да давам Мултисантостол още преди да навърши годинка и го пие по една чаена лъжичка вече почти две години с малки прекъсвания /давам докато свърши шишето и след това докато се наканя да купя следващото - няколко дни почивка/. Първите няколко дни нямаше разлика, но след това се поусети малка разлика. Не стана ящна, но поне малко по-лесно яде от преди.

Общи условия

Активация на акаунт