Антицелулитни масажи

  • 817
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Дайте някакви идеи, какви антицелулитни масажи можем да си правим сами вкъщи!Нека да споделят момичета,които са ходили в студиа,не може ли да откраднем някоя идея!

# 1
  • Мнения: 1 952
Най- важното е да се ексфолира кожата преди нанасяне на крема и масажите да се правят отдолу нагоре.

# 2
  • Мнения: 12 292
Дайте някакви идеи, какви антицелулитни масажи можем да си правим сами вкъщи!Нека да споделят момичета,които са ходили в студиа,не може ли да откраднем някоя идея!
Имаше тема в Красива мама за масажите с мед, но сега нямам време да я потърся. Доста ги хвалеха момичетата, а имаше и обяснения как става самият масаж - не изглеждаше трудно. Дано съм ти помогнала

# 3
Ако не се лъжа тази тема май я има вече  newsm78

# 4
  • Мнения: 6 958
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 299
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 

# 6
  • Мнения: 2 457
Аз пък всеки ден се обтривам с утайка от кафе анти-целулитно Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз пък всеки ден се обтривам с утайка от кафе анти-целулитно Embarassed
Има ли ефект?

# 8
  • Мнения: 2 457
Аз съм много доволна първо започнах на майтап, защото бях чела, че се обтрива до зачервяване кожата  и че бил ефикасено средство за борба с целулита.После и резултатите не закъсняха  и се се обтривам с кафето и след това анти-целулитния на Билка и съм много доволна

# 9
  • Мнения: 6 958
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 

Незнам колко е хубаво или не, но именно защото отнема много време аз го правя на седмица около 2 пъти през останалото време по бързата процедура и си има ефект  bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 965
Най-добре ексфолирането на кожата да става с утайка от кафе, след което да се измива с антицелулитен ексфолант или сапун за тяло, отпушващ порите, след което се нанася антицелулитен гел и най-накрая може и стягащ лосион за тяло... Трудоемко си е  Mr. Green
..но не е хубаво да се прави много често. 
Защо да не се прави често??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт