Парфюм или Тоалетна вода?

  • 2 551
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Кое предпочитате? Защо?

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 20:25 от СлеДи оТ СълЗи

# 1
  • Мнения: 105
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03

# 2
  • Мнения: 3 622
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03

И аз  Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз предпочитам парфюм,но често ползвам и тоалетни води.

# 4
  • Мнения: 917
Парфюм Peace По-траен.

# 5
  • Мнения: 1 299
Парфюмът е по-траен от тоалетната вода, но мен ме заболява главата. За това предпочитам за ежедневието тоалетна вода, а за по-специални случаи - парфюм. Обикновено купувам и двете от дадена марка. Един път си сложих парфюм преди да отида на работа и цял ден после ме боля глава и ми се прилошаваше от собствената ми миризма (Pure poison на Dior, много го харесвам). След няколко такива случая минах на тоалетна вода за ежедневието...Явно си имам проблем с обонянието...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Сякаш тоалетна вода предпочитам, иначе ме заболява главата Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 313
май ми е все едно.

# 8
  • Мнения: 6 958
Пусни анкета  Peace

Парфюм  Peace

# 9
  • у нас
  • Мнения: 443
Парфюм, въпреки, че ползвам и "тоалетна вода", но предпочитам парфюм по-трайно е newsm03
моята кожа много бързо  поглъща аромата и след това не се усеща нищо,за това предпочитам парафюм.

# 10
  • София
  • Мнения: 786
Парфюм  Peace
пръскам се сутринта и до вечерта си мириша Simple Smile
не ме боли главата, защото ползвам по-леки миризми.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
И  EDP и  EDT! PeaceЗависи от миризмата!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Парфюм. Водата след 2-3 часа вече не я усещам, а парфюмът като попие в порите, дори след душ понякога се усеща. Но и аз съм получавала дискомфорт от натрапчива миризма на собствения си парфюм. Когато бях бременна единственият път, в който ми се догади, беше от парфюма ми hahaha Минаха 4 години от тогава и всеки път, когато някой ми замирише на този парфюм, ми прилошава Sick

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Предпочитам тоалетна вода

# 14
  • Мнения: 2 161
И двете използвам.Някой каза,че тоалетната вода бързо се отмирисвала.Аз не съм забелязала.

Общи условия

Активация на акаунт