При колко голям фолекул се бие Пригнил???

  • 1 418
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Моля тези от вас, които са правили инсеминация или само стимулация с Клостилбигит да ми кажат колко Ви бяха големи фолекулите, когато ви назначиха Пригнила. Аз правих 2 инсета неуспешни.. на едното ми биха при размери 22 и 23мм. На другото при размер 18-19 и ми се струва , че нещо сбъркахме. Този месец ще правя стимулация , но без инснеминация и мисля все пак да поискам Пригнил , за да не остане някоя киста. А има ли нещо друго, което може да подсили естественото повишаване на ЛХ хормона, за да го оставя сам да си действа и да избегна пригнила.

# 1
  • Мнения: 7 718
Прегнил.
Стандартът е 18-26 мм. Обаче значение има и индексът на резистенност на маточната лигавица, както и стойността на естрадиола и ЛХ.
Не се тревожи излишно, късмет и успех.

# 2
  • Мнения: X
аз забременях в цикъл стимулиран с клостилбегит, но без прегнил. имах един доминантен фоликул 22мм и лигавица 11мм.и сега една прекрасна дъщеря.успех!

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Едно забременяване имах след стимулация с Клостилбегит. Тогава Прегнила ми го боцнаха на 17 мм.
Сегашното ми забременяване, пак е след поставяне на Прегнил, но фоликула беше 23 мм.

Общи условия

Активация на акаунт