Фризовом+разстройство

  • 1 166
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 414
Близнаците се хранеха с Нитролон1 получиха и двамата запек а единия има ГЕР а другия докато се хранеше му течеше от устичката/пусках тема,вече ме знаете Hug/По съвет на педиатъра минахме на Фризовом,за два дни се оправи няма запек няма теч от устата няма повръщане,на третия ден получиха разстройство от фризовома акат като нектар цвят нормален идва педито дава направление за гастроентеролог отиваме мешай ми казва 1:1 с Нитролон и Фризовом и с оризова вода.Ефект минимален,но се връщат първите проблеми/повръщане и изтичане докато се храни/Моля ви дайте съвети,мислех за смяна с Аптамил АР ама да не докарам алерги?
Благодаря предварително.
ps нитролона имат АР и за диария ама не го внасят нашите.

# 1
  • Мнения: 814
Гоца,
Доколкото аз знам не е добре да даваш по свой избор хипоалегенно мляко, без да е доказана нуждата от него (именно заради алергии).  Има едно ново АМ - Lactana BIO, което е с бифидобактерии, които регулират много стомахчето (то е БИО, но не е хипоалергенно). Имаше друга трема във форума за него - поразрови, ако искаш. Ние пием от него, но от 3-ката, а на твоите бебчета май ще им трябва 1-ца. Ако искаш виж този сайт и се запознай: www.njpartners-bg.com с качествата, защото моя приятелка (също с близначета Simple Smile) така ги оправи от запек.
Но според мен дори да се спреш на друго АМ, в случая трябва първо да закараш дечицата на свестен доктор и с него да се посъветваш. Стискам ви палци!

Общи условия

Активация на акаунт