Изненадааааа - близнаци...!

  • 2 587
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Една съседка ,в София, изненадващо родила в петък близначки (да са им живи и здрави!).Та веднага си зададох въпроса:

 Може ли близнаци да не се видят на видеозона?

Защото, по техни твърдения, родителите са чакали едно момиченце и ... хоп две момиченца...  ooooh!
А вече имат една кака на 9г.
Да сте чували за подобни случаи?

# 1
  • Мнения: 447
Ех,че хубава изненада
Браво да са им живи и здрави принцесите
Не съм чувала за други подобни случаи

# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
Звучи много хубаво! Да са живи и здрави и леко да е гледането им!

Чувала съм за такива случаи, но преди доста години. Учудена съм, че с днешните технически възможности на апаратите двете бебета са "изненада". Може ехографистът да не е бил много опитен, знам ли...

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 12:25 от Tatalina

# 3
  • Мнения: 497
Ха  Crazy че хубава изненада, да са им живи и здрави.


Не съм чувала скоро за такъв случай, и ме учудва, че 9 месеца не са ги видени, но....

# 4
  • Мнения: 4 111
Супер изненада! И аз съм си мечтала за такава. Не съм чувала подобен случай, но е възможно, ако на гинеколога му се свиди апаратурата и я пази от амортизация. И такива има и не са малко.

# 5
Аз съм чувала за близначета открити в 7 месец и жената преди това е ходила на триизмерен видеозон и не са ги видели. После едно броене на ръце и на крака паднало. Голям зор докато видят дали не са слепени и т.н.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Не съм чувала.
Голяма изненада е била. Да са й ьиви и здрави! Hug

# 7
  • до канала
  • Мнения: 518
Да са им живи и здрави.Една съседка роди преди 15г тризнаци а чакаха близнаци.

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 238
На една от ноемврийските мами преди няколко дни и казаха че ще си има близнаци,как не са ги видяли до сега е супер странно,но пък си е хубава изненада и двойна радост все пак

# 9
  • Мнения: 4 965
Да са й живи и здрави!

Възможно е. Зависи колко пъти са я гледали на ехограф и дали й е правена фетална морфология.
Моите не се виждаха 4-тия и 5-тия месец, защото бяха застанали една зад друга - понеже имах кървене и разни други проблеми, лекарите решиха, че едната е "паднала". В края на 5-тия месец изведнъж пак я видяхме, че си е там /гледаха ме на 2-3 седмици/.
Колкото е по-напреднала бременността, толкова по-трудно се вижда колко са бебетата /ако не са видяни от по-рано/, защото вече с виждат отделни техни части и може да се объркат.

# 10
  • Мнения: 398
Да са им живи и здрави!
Наистина много приятна изненада!
и аз искам близнациии....

# 11
  • Мнения: 4 555
Да са живи и здрави Simple Smile

Според мен е напълно възможно, зависи в кой град и на какъв ехограф са я гледали.

  azaf, честит рожден ден на щерките   bouquet

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Възможно е. Моя съседка с дъщери, които са на 11-12г вече, изненадващо родила близначки вместо чаканото момче Laughing Гледана е на ехограф неведнъж - но просто не са се виждали, явно са били застанали една зад друга. Тя каза, че единственият случай, когато някой й е споменавал за близнаци, е било, когато споделила на акушерката, че това бебе явно никога не спи и буквално няма момент, в който да не се премята из корема й - тогава акушерката подметнала, че може да са близнаци, но явно не са търсили специално да проверят и раждането е било изненада.

# 13
  • Мнения: 526
Супер изненада,да са живи и здрави!
Искам и на мен да ми се случи Laughing

# 14
  • Мнения: 1 733
Да са им живи и здрави!!!

Общи условия

Активация на акаунт