Има ли раждали в Вита-София-споделете впечатления?

  • 1 215
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте майчета , споделете знаете ли нещо за Вита , защото аз ходя там при д-р Кълвачева и съм много доволна и почвам да се змислям дали да не родя там. Разгледах отделението вече всичко е много добре , но все пак бих искала някои ако знае нещо повече да сподели.
Предварително благодаря на отзожалите се. Wink

# 1
  • Мнения: 2 388
аз родих преди 1 месец там. с ръка на сърцето ти казвам - раждай спокойно. Кървачева е невероятна лекарка и човек, екипите са супер подготвени , атмосферата е такав, каквато искаш да бъде....с една дума - давай! 

# 2
  • Мнения: 140
Благодаря ти за мнението и аз така си мислех но исках все пак да попитам. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 75
Здрасти,
Аз родих там преди година и половина,секцио при Кълвачева.Тя е страхотна,следи ми цялата бременност.Сега се опитвам с нейна помощ отново да забременея и пак искам там да си родя.По мое време струваше 1800лв,като 400 ти връщат когато им ги преведат от касата.Нормалното мисля че струваше 1500лв.Един съвет - ако имаш възможност не се замисляй да вземете стволови клетки...аз не го направих защото ми се стори скъпо (3000лв) а сега имам нужда и трябва бързо да имам още едно дете,за да спася първото...Дано никога не се налага да ги използваш но по-добре инвестирай...Целувки и успешно раждане!!!

# 4
  • Мнения: 9 903
и аз раждах при Кълвачева, само добри неща мога да кажа, пусни търсачка, има няколко теми за Вита в Здравния справочник. А не е ли вече голям напливът при Кълвачева и изобщо в болницата, стигат ли стаите?

# 5
  • Мнения: 1 925
Аз раждах във Вита април месец секцио, струваше 1800 лв., но платихме 1400 лв., защото ЗК поемат 400 лв. Бремеността ми следеше Хаджиев, той ме и оперира заедно с Калвачева. Много съм доволна от условията, през цялото време бях много спокойна, може би заради отношението на акушерките и лекаря. Сама си в стая, може по всяко време да ти идват на свиждане, по колкото си искат часове могат да стоят при теб хора, мъжът ми идваше след работа към 18-19ч. и стоеше до 22ч.  Peace Яденето е от О Шипка, избираш си го ти от меню. Дават ти бебето винаги, когато искаш, може и постоянно да е при теб. Много ми помагаха за кърменето акушерките, викаха ме като го къпаха, даже аз се пробвах да я къпя с помощта на акушерката, всички бяха много мили  Peace  Ако имам 2-ро дете, пак там ще раждам  Peace
Успех и леко раждане !

# 6
  • Мнения: 200
Здрасти,
Аз родих там преди година и половина,секцио при Кълвачева.Тя е страхотна,следи ми цялата бременност.Сега се опитвам с нейна помощ отново да забременея и пак искам там да си родя.По мое време струваше 1800лв,като 400 ти връщат когато им ги преведат от касата.Нормалното мисля че струваше 1500лв.Един съвет - ако имаш възможност не се замисляй да вземете стволови клетки...аз не го направих защото ми се стори скъпо (3000лв) а сега имам нужда и трябва бързо да имам още едно дете,за да спася първото...Дано никога не се налага да ги използваш но по-добре инвестирай...Целувки и успешно раждане!!!

 Peace И аз родих моята кукла във ВИТА! Абсолютно съм съгласна със всички мами  Peace И аз бях при Кълвачева, а после при самото раждане бях при Илиева, защото другата докторка замина на обучителен семинар.... и съм много доволна... Условията са супер...Не се колебай  Hug И УСПЕХ   bouquet

# 7
  • Мнения: 140
Много ви благодаря момичета.Само да попитам как така здравната каса ти плаща част от парите аз си мислех че всичко си го плащам аз.Трябва ли в такъв случай да се подадат някакви по-специални документи? newsm78

# 8
  • Мнения: 9 903
не. Те ще проверят дали си здравноосигурена и ще направят, каквото е необходимо. Може би само преди раждането, когато попълваш и други документи, имаше някакъв формуляр за здравната каса, не помня. Разбира се трябва да напомниш, че си здравноосигурена.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравей!
Аз също раждах във Вита през ноември,при Д-р Цанов.Момичетата преди мен са ти казали всичко-чудесни условия,усмихнат персонал и добра храна.Грижите за мен и бебето бяха перфектни,много съм доволна.Таткото беше по цял ден с нас-много успокояващо е след раждането да имаш близък човек до себе си.
Относно връщането на парите на здравноосигурните родилки-искаш си направление за гинеколог от личния лекар.Даваш го на гинеколога във Вита и той/тя оправя всичко останало.Те сами си проверяват дали си здравноосигурена,не е нужно ти да го доказваш.Парите си ги получих месец след раждането.
Ако те интересува още нещо-питай! Hug
Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 2 388
преди месец - 1700 лв. от родилката и 400 от здравната каса, ако си осигурена

# 11
А в кой месец решихте да раждате там, колко пъти бяхте ходили на преглед във болница Вита преди раждането. Аз съм в петия месец и се чудя къде да раждам , ходих на преглед в Св.София при Мазнейкова на фетална морфология и ми допадна , казаха ми че там ще ми струва 1400 лв. секцио ( понеже съм здравно осигурена) . Но май сте много доволни от Вита и много се замислям къде да раждам , моля Ви дайте ми съвет ?

# 12
  • Мнения: 140
Ами аз ходя от самото начало във Вита при д-р Кълвачева и съм много доволна и смятам че е по-добре лекаря които ти е проследил бременноста да те изражда (така поне сам чувала и чела), и другото което, е че що се отнася до мен никога не съм влизала в болница а пък там въобще не е така отбласкващо като в болница и всички са страшно мили и любезни.

# 13
  • Мнения: 1 288
напълно съм съгласна с всички мнения на момичетата до тук. аз раждах във вита преди почти 2 години при д-р илиева. мога да кажа само най-добри думи.
от самото начало си следих там бременността при д-р илиева.
спокойно отивай във вита!  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
А в кой месец решихте да раждате там, колко пъти бяхте ходили на преглед във болница Вита преди раждането. Аз съм в петия месец и се чудя къде да раждам , ходих на преглед в Св.София при Мазнейкова на фетална морфология и ми допадна , казаха ми че там ще ми струва 1400 лв. секцио ( понеже съм здравно осигурена) . Но май сте много доволни от Вита и много се замислям къде да раждам , моля Ви дайте ми съвет ?
Аз ходих там от самото начало на бременността,но мисля,че и само последните няколко консултации да отидеш там-не е фатално.Иначе е добре да се опознаете с лекаря,когото избереш и да има реална представа за състоянието ти.

Общи условия

Активация на акаунт