Предложете ми моля,банка за потребителски кредит

  • 1 108
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Здравейте мами!Аз реших да изтегля заем,може ли някоя от вас да ми обясни коя банка да предпочета.Само да кажа,че досега все съм си събирала парички и никога не ми се е налагало да тегля от банки или да взимам нещо на изплащане,затова незнам нито какви документи трябват нито дали изобщо съм подходящ кредитоискател?! newsm78  Кажете ми моля,какви документи са ми необходими и за колко време стават одобренията?!Аз работя в частна фирма от 2г. на постоянен трудов договор/ако това е от особено значение/ Thinking newsm78

# 1
  • Мнения: 1 896
Всичко е много относително-зависи каква сума искаш да теглиш,за какво,за колко време смяташ да си изплатиш кредита и каква месечна вноска те удовлетворява. Зависи и от това какви са ти месечните доходи, реално осигуряват ли те на заплатата,която получаваш и колко членно е семейството ти.
Ииначе с най-ниска лихва навсякъде са потребителските кредити срещу ипотека.
Най-добре е да обиколиш няколко банки и да разпиташ на място.Така ще се ориентираш коя то тях предлага най-изгодните и приемливи за теб условия.Навсякъде ще ти дадат и списък с документите,които изискват за отпускането на кредита.
Ние скоро теглихме жилищен кредит-подготовката на документите ни отне около месец,а самото одобрение и усвояване след това не повече от седмица.
Това,че работиш на постоянен договор е прекрасно-обикновенно искат доходите назад за 6 месеца или една година(зависи от банката).
Ами май с това мога да съм ти полезна засега.Ако има още нещо-питай.

# 2
  • Мнения: 852
Много ти благодаря Ulia 
Аз искам само 5000 за 3 години,но ме осигуряват на минималната и незнам дали ще стане точно поради тази причина!Аз съм неомъжена все още,живея с приятеля си на квартира/това май не е от значение/ newsm78

# 3
  • Мнения: 1 896
Има банки,които ако ти дадат бележка от фирмата в която работиш с реалния доход,който получаваш ще ти признаят част от него.
Такива са ПИБ,Райфайзен,ОББ.
Ако искаш провери първо какви условия ще ти предложат там.

# 4
# 5
  • Мнения: 852
Много благодаря,сега ще го пагледна!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт