kak понесохте развода

  • 2 445
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Предстои ми развод и неизвестното ме плаши.Как се промени вашия живот към по добро или към по лошо

# 1
  • Мнения: 451
Никой не зае към по-добро или по-лошо ще  тръгне живота,след такава решителна крачка.Едно е ясно,няма да ти е никак лесно,поне в началото Tired
Щом си стигнала до тук,значи СЕГА,това не е добро вече за теб Thinking
Смелост ти желая,какъвто и да е избора ти Hug
Порови се в "Родители отглеждащи сами децата си"  bouquet

# 2
  • Мнения: 750
Ако истински го искаш....зна4и е за добро!
Ако и за миг не се съмняваш,4е искаш друг живот....действай!
Аз ли4но,след развода....бях най-щастливата жна!Това беше най- хубавото нещо което ми се е слу4вало! Mr. Green
За себе си-ти трябва да знаеш! Rolling Eyes
Бъди силна!Не е страшно! Wink

# 3
  • Мнения: 1 660
Малко анкетно ми звучи.
Ще прощаваш, ама просто не ми е ясно с какво би ти помогнало как аз съм го понесла.
Инак, понесох зле края на брака, самият развод - чудесно, промените, които повлече след себе си още по.
Желая ти промени към добро и на теб Hug

# 4
  • Мнения: 3
Почувствах се свободна веднага след като се изнесох, дишах по - леко и самочувствието ми порастна! Бях щастлива и се радвам за решението си, пак бих избрала същото! Даже отказах да се върна при него отново, чувствах се превъзходно!
Почна да ми върви Hug!
Намерих си работа, приятели, детето се почувства по - спокойно и всички казваха, че изглеждаме прекрасно!
А сега има нов мъж до мен и съм много щастлива - коренна противоположност на бившия! Носи ме на ръце, внимателен, грижовен, мисли за нас, слага ни на първо място винаги и много се обичаме!
Така че спокойно приеми всичко и ще видиш колко нови и чудесни неща ще ти се случат!!! Hug

# 5
  • Мнения: 141
ти този развод иска6 ли го?за6тото зая мен това бе6е наи-6тастливия ден в живота ми

# 6
  • Мнения: 23
почевствах се СВОБОДНА като духче.беше ми леко. изведнъж разполагах с цялото време на света.можех да го посветя на себеси и сина си. Joy

# 7
  • Мнения: 617
Щом сте стигнали до решението за развод, то със сигурност след развода ще ти е по-добре.

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам дали е добро или лошо, но си нося и двата брака под мишница, нещо като наследство, няма отърване, отговорна съм и за миналото и за настоящето!

# 9
  • Мнения: 1 092
Ако истински го искаш....зна4и е за добро!
Ако и за миг не се съмняваш,4е искаш друг живот....действай!
Аз ли4но,след развода....бях най-щастливата жна!Това беше най- хубавото нещо което ми се е слу4вало! Mr. Green
За себе си-ти трябва да знаеш! Rolling Eyes
Бъди силна!Не е страшно! Wink

точно така се чувствах и аз  bouquet.Не след дълго съвсем като на шега открих мъжа в живота ми - ИСТИНСКИЯ за мен , а сега имаме и прекрасен син
Желая ти много късмет  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 161
Моя приятелка се разведе.Не бяхме се виждали през цялото лято,отивам да я видя,чудя се какво да й кажа за кураж.Все пак не е живяла 1-2 години с него,а повече.Викам си,ще й кажа,че трябва да се стегне заради себе си,заради детето,а тя отваря усмихната вратата.Една разхубавена,една освежена.Когато бракът е бил скапан,след края човек би трябвало да се чувства просто свободен.

# 11
  • Мнения: 2 673
Тежко го понесох, самата процедура...
Но се чувствах прекрасно!

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 07:25 от Кaril

# 12
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
не знам как ти ще го пеживееш, но децата го преживяват много болезнено.Ако е по твоя вина, знай че няма да намериш идеалиния, ако е по нигова - намери следващия. Просто е, ние си усложнявяме живота!

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Развод не съм преживяла, но раздяла слад като вече имаме дете - да.
Аз лично го преживях добре, защото аз исках раздялата. Родителите ми ме подкрепиха, помагаха ми с детето.
Започнах нова работа, намерих нови познати, отделях повече време за себе си. Казваха ми, че дори съм се разхубавила след раздялата с бившия.
В този период се наслаждавах на свободата си, събрах пари и отидох за седмица в Истанбул и за седмица в Анталия, в скъп хотел с глезотии и пълен релакс.
Изненадващо бързо, само след 2 години се запознах и с мъжа ми.
Не съжелявам за миналите си грешки, защото настоящият ми щастлив живот е следствие от тях.

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
не знам как ти ще го пеживееш, но децата го преживяват много болезнено.Ако е по твоя вина, знай че няма да намериш идеалиния, ако е по нигова - намери следващия. Просто е, ние си усложнявяме живота!

Не си права. Дете на разведени родители съм, а аз повече се радвах за развода от майка ми. Няма виновен - просто не сте един за друг. А децата (ако знаят какво става) приемат много по-филосовски нещата отколкото си мислите. Все още незнам чия беше вината за проваления брак, но сега и двамата са си много по-добре, а аз определено съм доволна, че не живея с баща си. Така че, щом се е стигнало до развод, значи просто няма друг начин - обмисляш нещата, преценяваш грешките, взимаш си поука, вдигаш глава и продължаваш живота си. Знам, че е тежко, но какво друго ти остава???

Общи условия

Активация на акаунт