Вманиачавам се

  • 3 909
  • 73
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз като почти всички тука искам бебе.Не мога да чакам до датата на М., защото нямам търпение и до сега си направих 3 теста и то все отрицателни Sad,а трябва да ми дойде след 15.08. Дайте малко подкрепа, че ще полудея.

# 1
Здравей, ама пиши поне де, дали имаш някакви симптоми, че да знаем има ли шанс.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
добре дошла в клуба.
Имай малко вяра и търпение и най-вече спокойствие и всичко ще бъде наред и скоро ще гушкаш бебка.
Вярваме в чудеса   bouquet

# 3
  • Мнения: 33
Миличка, аз съм по същия начин. На мен трябва да ми идва на 18.08. Чакам и се надявам, направо ще откача. Броя дните. Непрекъснато се наблюдавам дали ми има нещо по-специално /някакви признаци за бременност/. Изчетох "първи признаци за бременност" и си откривам все повече. Обаче мисля че вече си внушавам. В момента ме болят гърдите, но те си болят преди всеки М. Така че.... newsm78. Чудя се кога да си направя тест, но много добре знам, че е рано
Много добре знам какво ти е, но какво ни остава друго освен да чакаме, колкото и мъчително да е чакането.
Дано да ни провърви този месец Hug

# 4
Тефи, Велислава, добре дошли в клуба, много ще ние приятно да обменяме опит и да чакаме заедно двете чертички!

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 239
От доста време чета този форум и май само тука мога да намеря подкрепа. Иначе всеки ще ми се изсмее на параноята

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 239
Имам симптоми за типичен ПМС. На петия ден от ову-то сутринта така ми се повдигна, че едва не повърнах. Лошо ми е от време на време, болят ме гърдите от външната страна и от време на време корема, но по-слабо. Най-вероятно ще ми дойде колкото и да не ми се иска. Все пак и трите теста бяха -

# 7
  • Мнения: 641
Момичета,

Знам какво ви е. Обаче недейте така – ще се побъркате, опитайте се да не мислите за това и да не се самонаблюдавате непрекъснато. Аз по симптоми трябваше от 6 месеца все съм бременна..... и все ми идва, и всеки път преди това се побърквам и препикавам един куп тестове. Не стига, че се побърквам аз, ами и половинката побърквам. Но нали знаете, че тестовете преди закъснение може и да не отчетат вярно. Така че търпение, трябва да сте спокойно и щастливи, защото ако бебчо е станал усеща всичките ви емоции.
Ако не е станал – ще стане другия месец – природата си знае работата – и ще гушкате най-сладкото бебе на света baby_neutral

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 239
Права си, така е. Някаси като споделиш ти олеква, макар и малко.

# 9
  • Мнения: 1 209
тефи, едва ли има някой в този подфорум, който не се побърква по-време на чакането след ову, но този път, който вървим за да гушнем нашите бебчета ни прави по силни и добри майки...

Успех  fingerscrossed preggo

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ако съм сигурна, че скоро ще стане няма да се психясвам така. Да, ама няма как да съм сигурна. Освен ако няоя от вас не вижда в бъдещето Joy

# 11
  • Мнения: 2 751
Нормално е това вманиячаване, каквото и да си приказваме.
Май всяка е минала по този път!  Wink
Ако можеш, го раздавай по-спокойно.
Аз така и не успях и с двете бременности.

Факт е обаче, че и двата пъти като ми писна от месеци безуспешно чакане и го ударих на живот, пиене и кеф, забременях  Mr. Green
Успех, Тефи!  Hug

# 12
  • Мнения: 5
Момичета, привет и от мен! Simple Smile
Моля Ви за подкрепа, страшно се вманиачавам относно признаците за бременност.Всеки месец си мисля: ето сега вече е станало и търся какви ли не признаци, но... Sad.Пусти цици не ме болят. Даже послената ми М. дойде с 9 дни по-късно, правих си 2 теста но пак Cry Моля ви за подкрепа Praynig

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
И аз съм част от този клуб всеки месец след овулация. После се разстройвам и пак така до следващата. Днес се върнах от море, където здраво бебеправихме и главата ми се разведри. Така че този път мисля че няма да се вманиача докато чакам. Номера е в почивката според мен.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дано да си успяла. И ние работим здраво, особено след + тестове за ову. Толкова го искам, че имам чувството,че докато дойте бебето(ако дойде) вече ще съм полудяла

Общи условия

Активация на акаунт