Шумен абсорбатор

  • 1 735
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Наскоро си купихме този абсорбатор /на Горение/Уж страхотен ,ама много шумен Sad....Като го пусна ,макар и на първа степен имам чувството ,че и съседите го чуват WinkИначе чудесно изсмуква миризми и изпарения,ама пусто много бръмчи CloseДали е нормално това?Има ли някой такъв да сподели-да не би моя да е с дефект? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 525
Що не питаш където си го купула.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
няма мощен абсорбатор, който да е едновременно и тих, уви Confused

# 3
  • Мнения: 2 309
Мда и нашият е същият и е много шумен, а ако се съчетае и с пускането на пералня или миялна, после ме боли глава  Confused

# 4
  • Мнения: 3 360
Мда и нашият е същият и е много шумен, а ако се съчетае и с пускането на пералня или миялна, после ме боли глава  Confused
Поне ме успокои,че не е  дефект на моя  WinkКато го пробваха в магазина,не ми се стори толкова силен шума,но сега..... ShockedТака ще е -няма връщане Sad

# 5
  • Мнения: 3 360
няма мощен абсорбатор, който да е едновременно и тих, уви Confused
Сигурно е така-за съжаление!

# 6
  • Мнения: 479
а пише ли колко децибела е този шум в упътването? за съжаление не мога да помогна - питам, за да се ориентирам, че и ние ще купуваме

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И нашия абсорбатор е шумен,все едно излита  Shocked и нищо не се чува от съседната стая нито бебето,телефон ако звънне също..

# 8
  • Мнения: 142
AEG - шуми като изтребител. Но гълта всички миризми. Изтрайвам го, като знам, че има полза. Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Скоро купувах абсорбатор и в каталога пише за всеки модел колко децибела шуми. Около 50, може и повече, ако е по-мощен. Моят ще да е към 52 децибела, което е шумно и неизбежно.
Ей на, табличка за някои звуци.

Общи условия

Активация на акаунт