Обувки, чанта и колан - в един цвят?

  • 5 673
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 191
Как мислите, задължително ли е?

Въпросът ми хрумна, като се снабдих с червени обувки, червена чанта и червен колан в съвсем еднакъв цвят, и то без да е нарочно. Та се зачудих няма ли да е прекалено...червено?
Вие позволявате ли си различни цветове обувки и чанта, или обувки и колан?

# 1
  • Мнения: 1 951
Винаги съм смятала че обувките и чантата трябва да са един цвят, но напоследък забелязвам, че не съм така стриктна. Естествено, при условие че се съчетават добре с останалия тоалет.

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Мисля, че не си прекалила, освен ако и дрехите ти не са червени! Laughing
Позволявам си различни цветове - даже хич не ми пука!

# 3
  • Мнения: 289
Аз обичам всичко да ми е в тон.. т.е. задължително е при мен да са в един цвят Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 6 164
За обувките и чантата е правило за мен. Не просто в един цвят, а в един мотив, еднаква материя (кожа, плат и пр.). Коланът може да се изключи, ако е метален например, аз лично такива обичам и съответно не ми се налага да ги съчетавам с чантата или обувките.

# 5
  • Мнения: 1 282
Държа чантата и обувките ми да са в един цвят. Има и изключения, но те са рядкост.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Може би не задължително в един цвят или една материя, но е важно да си подхождат. И с дрехите, разбира се. Откачам например като видя момиче с бяла ленена/памучна летна рокличка, съчетана с черна чанта и затворен черен чепик Sick В този смисъл - общото внушение е важно, не само механичното съвпадение на цветове.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Задължително обувките, колана и чантата са ми в един цвят...свикнах така и сега не мога да си представя да не са в един цвят... Crazy  Peace

# 8
  • Самоков
  • Мнения: 561
Старая се обувките и чантата ми да са в един цвят, колани рядко нося, но мисля че е добре и той да бъде в същия цвят. Случвало ми се и да излизам с различни чанта и обувки, когато бързам сутрин и нямам време да си прехвърлям нещата в друга чанта, но после цял ден си мисля само за това и ми е некомфортно.    Crazy

# 9
Препоръчително е, но не е задължително.

# 10
  • Мнения: 438
Препоръчително е, но не е задължително.
Peace
В твоя случай тъй катое по-претенциозен цвета е задължително.

# 11
  • Мнения: 5 313
понякога са сходни,понякога разли4ни. Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 815
Желателно е чантата и обувките да са в един тон, за колан нямам мнение, защото по принцип не нося такъв.

# 13
  • Мнения: 2 936
чантата и обувките,в повечето случаи -ДА  Peace за колана при мен не е задължително!

# 14
  • Мнения: 1 058
Не е задължително.

Общи условия

Активация на акаунт