много е зачервена като обриви

  • 507
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, таково нещо за пръв път ни се случва.дъщеря ми е на 1г.4м. и от 2 дена много е зачервена, стоят като обриви долу до пишката,като дупето и не е зачервена.по принцип се мажем с мустела за дупе.но не минава, и пробвам и с крема на др тайс.утре мисля след обед да и заведа на кожен лекар.дайте съвет до тогава с какво да се мажем.мерси.

# 1
просто я заведи на лекар възможно най-бързо, а ако искаш, можеш да й правиш промивки със смрадлика, продават я в аптеките и там пише как се приготвя. Но лекарят ще ти каже какво да правиш, ако не минава. Ще се оправи.

# 2
  • Мнения: X
и аз така мисля, понеже за пръв път става така.дано кожната да е на робота утре, ако пък не ще посетим педиатърката.просто няма никъде на друго масто само там долу.даже и на дупето няма.дано да ми дадат някакво мазило и бърза да се оправирче не е приятно.

# 3
  • Мнения: 353
Преди 1 месец имахме същият проблем с бебето отидохме на кожен лекар но това което ни изписа не ни помогна много. Казаха ми да го мажа с ПЕНАТЕН крем той е богат на цинк. Мазах обилно 1-2 дена и ефекта беше на лице. Също ползвам козметиката на Мустела но в този случай и тя ни ни помогна. Само Пенатен!!!!

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
здравейте, таково нещо за пръв път ни се случва.дъщеря ми е на 1г.4м. и от 2 дена много е зачервена, стоят като обриви долу до пишката,като дупето и не е зачервена.по принцип се мажем с мустела за дупе.но не минава, и пробвам и с крема на др тайс.утре мисля след обед да и заведа на кожен лекар.дайте съвет до тогава с какво да се мажем.мерси.

Дъщеря и пишка или аз нещо неправилно чета newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Задължително ходете на лекар,тук неможем да ти помогнем много.

# 6
  • Мнения: X
отдолу е зачервена, но не дупето. тази сутрин като че ли сме по добре.може и да не ходим след обед на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт