Бяло течение и бременност

  • 1 244
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Има ли някой,който е имал бяло течение при ранна бременост-още преди да отчете теста за бременност.При мен при първата ми бременност беше така и сега отново имам същото течение.То е по скоро като крем,гъст и не остава по бельото.Дали е възможно да съм бременна отново?

# 1
  • Мнения: 135
Никой ли не е бил като мен?

# 2
  • Мнения: 502
Ами всичко е много индивидуално, най-добре е да не разчиташ на съвпадения. Аз също имам подобно течение от началото, сега съм в седмия мес. Лекарката каза, че това е нормално, нищо не излезе от посявката, явно е от хормоналните промени, но най-правилното е според мен да ти вземат проба за изследване. 

# 3
 И аз имам бяло течение. Вече съм в 6 месец, но го имам може би от 3/4 м. Разговарях с лекаря и ми каза, че ако няма неприятен мирис, сърбеж или друго притеснение да не го закачам. Посъветва ме да се подмивам със сода и ако има усложнение да кажа веднага. По време на бременност белите течения могат да се лекуват само с глобули, което премахва проблема само временно и частично.

# 4
  • Мнения: 526
За тая работа си има тестове,не можеш по наличието на бяло течение да гадаеш дали си бременна или не!Вземи си купи един тест от аптеката,вместо да се чудиш.Ако си правила и е бил отрицателен,изчакай още няколко дни или седмица.

# 5
  • Мнения: 11 003
Възможно е, аз имах малко преди да направя теста. Казват, че през бременността е нормално да имаш бяло течение, стига да не е придружено със сърбене, парене и неприятна миризма.

# 6
  • Мнения: 1 596
Аз имах по време на цялата бременност.
Без сърбежи и т.н.
След като родих(секцио) всичко изчезна,ама веднага. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт