Знае ли някой кога точно да направа прощапулката

  • 399
  • 9
  •   1
Отговори
Знае ли някой дали има определен момент за правене на прощъпулка  или се прави когато прецениш

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Когато прецениш.Аз я направих когато Тери вече си вървеше стабилно.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Все пак трябва детето да ходи стабилно,че да стигне до предметите Peace

# 3
  • Мнения: 743
За мен момента и при двете ми деца е бил когато проходят сами без чужда подкрепа,за дъщеричката ми това беше преди 2 седмици ,т.е 6 дни преди рождения и ден  Simple SmileПрави се пита от майката с отпечатък на крачето ,питката се търкулва и детето ходи след нея,добре е да има и други вече ходещи деца,после се нареждат предмети символи на някакви професии и детето си избира какво да хване само,не знам доколко е вярно ,но определено е забавно  Mr. Green

# 4
защото ми казаха че се прави до първата годинка или чак след третата през втората година не се правило

# 5
  • Мнения: 8 242
защото ми казаха че се прави до първата годинка или чак след третата през втората година не се правило

Измишльотини пак..
Когато прецениш, че ходи достатъчно стабилно, за да се нарече ХОДИ, си направи прощапулката  Wink Всичко е субективно, разбира се, но наистина трябва да може да върви след питката до предметите  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Че Тери проходи на 1г и 3м.Не се връзвай на тазива измишльотини.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз я направих, когато госпожицата започна да ходи сама - стабилно и уверено. Гледах да е почивен ден, че да се съберем с най-близките и така. Нищо специално.
Не изпадай в подробности за точен ден и т.н., направи я, когато ти се струва подходящо.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 230
Ако може може да използвам темата и да попитам, на прощапулника подаряват ли се подаръци?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз лично не мога да отида на място, на което са ме поканили без подарък, макар и малък.

Общи условия

Активация на акаунт