плач при поникване на зъб

  • 948
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте,дъщеря ми е на 1г2м има вече 10 зъба,сега и излизат долните предкътници .Досега никога не е плакала от  никнене на зъб,но днес се разплака на два пъти много силно сякаш нещо много я боли чак прехлъцваше,рязко се разплака така около две мин.Въпроса ми е как плачат децата ви при никнене на зъб,дали е от това и ли има друга причина,честно казано ме стресна никога не е ревала така?Знам че въпроса ми е малко глупав,надявам се да ме извените и да ми отговорите.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 14:40 от ipppi

# 1
  • Мнения: 2 673
какво "ВАДЕНЕ НА ЗЪБ"???????? Shockedна бебе на година и два месеца??? Аз ли нещо не прочетох добре....

# 2
  • Мнения: 474
И аз нещо не можах да асимилирам за какво вадене на зъб става на въпрос на такава възраст????????

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Изглежда авторката има предвид порастване на зъбче, а не изваждане с клещи. Аз така разбрах от написаното.

По темата-идея си нямам. При моя син рязко разплакване може да бъде предизвикано от нещо, случило се изведнъж. Например-да се уплаши, да настъпи нещо, да се набоде, да се удари. Ей такива неща. Потърси дали няма някаква друга причина. Преди време в едно панталонче на Влади открих забравена карфица в ластика. Толкова пране беше видяло, толкова пъти беше обличано, а кога чак се показа. Провери по дрешките, по кожичката-да няма нещо.

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
какво "ВАДЕНЕ НА ЗЪБ"???????? Shockedна бебе на година и два месеца??? Аз ли нещо не прочетох добре....

  StopСигурно е искала да кажи ПОНИКВАНЕ на млечните зъби.   Stop

 Венците са чувствителна зона и това си е разрязване на жива тъкан, но знайте че така описан, вашият случай си е направо от най-леките.  Peace

# 5
  • Мнения: 341
ох.извинявам се имах предвит никнене на зъбче.Толкова мислех за заглавието и пак ме го измислих,просто това е необичайно за нея.

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ох.извинявам се имах предвит никнене на зъбче.Толкова мислех за заглавието и пак ме го измислих,просто това е необичайно за нея.

 - Необичайно за нея, но обичайно за милиони деца по планетата Земя,  Peace като правилно сте обърнали внимание, че това е част от нейната индивидуалност.
 

Общи условия

Активация на акаунт