Транстел- някой ползва ли ги за телефонни разговори?

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Някой ползва ли услугите на Транстел? Доволни ли сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Тези фирми за по-евтини разговори в България не са много навлезли още и българинът не е склонен да се хваща на това, че може да има "безплатен или нископлатен обяд". Thinking
Но в Германия, например, се надпреварват коя телефонна компания да пусне повече и по-евтини телефонни разговори със света.
На въпроса - читава ми се вижда фирмата, monda!
Продават картите си из все известни места ....
Малко е стеснен районъти начинат й на действие, ама това е, предполагам, защото са прохождащи. (само в и от някои градове и области може да се ползва тази карта и имат изисквания за задължителен стационарен телефон на БТК! #Cussing out).

Нека ползвалите я (ако има такива) да кажат. Hug

# 2
  • Мнения: 13 512
и на мен единствено изискването за стационарен телефон не ми хареса. Иначе цените са  много добри и ако и няма забавяне, както е при VOIP  телефониите- чудесно.
Аз си направих един акаунт за 5 лева, за да ги пробвам, но трябва да  отида до място със стационарен телефон, че ние отдавна отхвърлихме този начин за комуникаци.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Не съм ги ползвала, но ако търсиш да говориш извън БГ, ето един друг сайт скоро го ползвах малко по евтин и само компютър ти трябва http://www.planetphone.org/

# 4
  • Мнения: 13 512
Не съм ги ползвала, но ако търсиш да говориш извън БГ, ето един друг сайт скоро го ползвах малко по евтин и само компютър ти трябва http://www.planetphone.org/
изглежа,че е аМО за София. И е важно дали има забавяне.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Не съм обърнала внимание, че е само за София. Няма забавяне в разговора, аз говорих до Чехия и връзката беше добра. Не съм сигурна, но само купуването на първата карта трябва да стане от техен офис след това мисля, че може да се зарежда през нета, ако искаш мога да питам и да ти пратя една карта  Peace

# 6
  • Мнения: 13 512
Не съм обърнала внимание, че е само за София. Няма забавяне в разговора, аз говорих до Чехия и връзката беше добра. Не съм сигурна, но само купуването на първата карта трябва да стане от техен офис след това мисля, че може да се зарежда през нета, ако искаш мога да питам и да ти пратя една карта  Peace
аз заредих за 5 лева, преди да съм ги пробвала, но се оказва, че трябва да звъня до София май.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт