Сервиз от аркопал?

  • 3 286
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Здравейте момичета! Къде мога да намеря такъв сервиз от аркопал във Варна? Обиколих няколко места, открих само в МЕТРО, но избора беше доста беден. Ще ходя на сватба, а не ми идва нищо друго на ум ThinkingАко някои помогне в търсенето, ще съм ви мноого благодарна!  bouquet

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 16:40 от LemOn

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Специално на въпроса ти не мога да отговоря, но защо не дадете пари+нещо дребно за спомен или да питате младоженците. Аз имам два серви, които може би никога няма да отворя - не харесвам аркопал.

# 2
  • Мнения: 1 800
Незнам откъде  можеш да намериш, но осигури, че на младоженците ще им хареса. Не всички обичат.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Не знам във Варна има ли магазин на Billa, но в момента там има такива сервизи, от оригинален аркопал, не турски.
В Hit - също.
Както и в Пикадили.
От всички изброени със сигурност знам, че във Варна има магазини на Пикадили.
Вносител на оригинален френски аркопал - Luminarc се казва, е Роберта ЕООД - Пловдив.
Имат само e-mail, без сайт.
Знам в София къде им е магазина, ама във Варна ....  newsm78

# 4
Защо пък точно от сервиз от аркопал? Ако говорим за едно и също това е бяло стъкло,което имитира порцелан ,нали?
Във Варна често минавам покрай един магазин за домашни потреби на бул. Мария Луиза и там сервизите (и изобщо всичко )са страхотни, модернистични и оригинални. Е , и цените им са малко по-соленички ,ама...разгледай там. Може да харесаш нещичко.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Не мога да ти помогна за магазин във Варна,но ще се присъединя към въпросите на Манго и Бенсън10-дали ще им хареса на младоженците?На нас ни подариха такъв сервиз за сватбата изключително близки приятели и въпреки,че не ми допада на 100% го ползваме за да не ги обидим.Трябваше да купим още десетки части към него-плата,купи,купички,чинии за риба,още по 12 бр. от подарените/за да станат поне по 18/ и т.н.,които бяха доста трудно откриваеми за времето си.Аз от доста време на сватба подарявам пари в плик,придружени с картичка-да си купуват каквото им е нужно.

# 6
  • Мнения: 218
Благодаря на всички Ви за съветите  bouquet Намерих точно това, което търсих в магазина на ул.Мария Луиза-много красив, шарен сервиз за хранене от аркопал на ЛУМИНАРК, същият за кафе и прибори за хранене -всичко комплект Grinning Вече съм доволна:) Благодаря Ви още веднъж!

# 7
  • Мнения: 4 380
Шарен?  ShockedLaughing Шарен сервиз би отишъл директно на боклука.

# 8
  • Мнения: 374
Шарен?  ShockedLaughing Шарен сервиз би отишъл директно на боклука.
Аз пък изобщо не бих се обидила, ако някой ни подари такъв!  Simple SmileЖалко, че за нашата сватба никой не се сети! Просто вкусовете на хората са различни, така че ние тук не можем да кажем дали на въпросните младоженци ще им хареса подаръкът или не! Hug

Общи условия

Активация на акаунт