Дайте съвет

  • 641
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
confused smiley Момичета решили сме с мъжа ми да отскочим есен до Истанбуля. Моля споделете опит, с екскурзия ли да го направим? Коя агенция ще ми препоръчате? От програмите за посещение на забележителности, кое си струва да се направи?
Готини хотели и ресторанти също ще са ми от полза, абе всичко, което мислите, че трябва да знаем. Къде да отидем на пазар?
Абе всичко? glupi

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 450
Привет! И екскурзията и собственият транспорт си имат + и -. Аз не съм била с екскурзия, но и по принцип избягвам организираните неща, предпочитам аз да си правя програмата, затова нямам представа и какви са програмите за забележителности. Със сигурност няма да пропуснете двореца Топкапи, Света София, Синята Джамия, резиденцията на Ататюрк, Босфора, църквата Свети Стефан, Капалъ чарши и другите задължителни места. Интересно е в квартала Таксим - той е в модерен стил, има много млади хора.  Ако сте по шопинга - Мола Галерия, като там правят най-добрите печени картофи, които аз лично съм яла. За ресторанти не мога да съм ти полезна - всеки път ядем на различно място, и винаги е безкрайно вкусно за мен поне! Ако решите да ходите с кола, имайте предвид, че движението в града е кошмарно, трябва да имате карта и очите ви да са на 10 ! Лудница е:)

Общи условия

Активация на акаунт