как да се справя с нощния рев?

  • 1 069
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте д-р Слънчева!

Позволявам си да ви пиша, защото искам да се справя с проблема в ранен етап! Накратко - бебе Давид е на 7 навършени месеца! 8.400 кг 73 см Кърмя го и вече е захранен с почти всичко - сутрин попарка, обед - зеленчук с 1/2 жълтък/ или месо-зайче, пиле, пуйка/, към 15часа кърма + плодово пюре, 18 каша - 200 гр, 21 кърма и от 5 дни дохранвам с АМ! Има две долни зъбчета! До сега съм му давала да си цоква по малко през ноща! Той всъщност така и не се отучи от този навик! Но вече започва да става много неспокоен вечер - непрестанно иска да е на гърда! Заспива слагам го в креватчето и след немного 1 1/2 час започва да помръква - давам му вадичка - не се успокоява и не може да продължи да спи. Не иска да спи повече в креватчето си и иска да дойде при мен на спалнята! Взимам го при мен! По успокоява се, но не след дълго отново мрънка и иска да цока! Снощи вече реших да не му давам гърда, но той много започна да реве! реве и се дере! Описах ви как го храня за да ми кажете дали не е гладен или просто да ме посъветвате как да се справя с проблема! Допуска вариант да го боли зъбче, но отгоре няма позиви за излизащо зъбче! Може би поускори долен зъб го мъчи, но нормално ли е?
Притеснявам се да оставя детето да реве през но ща! Чувствам че това ще го стресира и може би това е причина да не се справям с проблема!

С радост ще прочета и ще се възползвам от препоръките ви!

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Е, това един навик, от който трудно ще се отучи и трябва малко търпение. Вече е голям и вечер можете да давате около 190-200 мл. храна- кърма, АМ и да прибавите детски бишкоти или обикновенни бисквити. Така, ще се засити повече, и може да не се буди. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт