Мултифункционална фурна за вграждане?

  • 15 456
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Какво представлява точно, какви функции изпълнява?
Мога ли да разкарам микровелето от кухнята /нямам място за нея по проект/
и да използвам само фурната за бързо стопляне на храната?
Спряла съм се на марките AEG/Electrolux и Gorenje
Идеи какво точно да гледам - вентилатор, грил, термосонда? newsm78 newsm78 newsm78 
Предварително благодаря Hug Hug Hug

Върши ли работа:
AEG B-4401-4-M    цена с ДДС: 725.00 лв.


...темите от търсачката съм им хвърлила вече едно око...

# 1
  • Мнения: 204
моята е същата, но още не я ползвам, иначе е много красива, гледам, че и на Звездев е такава

# 2
  • Мнения: 1 152
Моята е подобна, без сондата. Функциите, които ползвам аз са: горно и долно печене, инфраред грил и ....това е. Има още размразяване, долен нагревател, няколко вида грил печене и професионално печене. Няма нужда от толкова функции според мен. Но и аз не съм голяма кулинарка. Whistling

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Моята е на АЕГ, но от по-скъпия модел, с пиролиза. Много съм доволна. Една от функциите и е претопляне на храната-бързо става, да. Има ин размразяване. Но аз така или иначе имам и микорвълнова и нея ползвам за затопляне. А фурната ползвам за поддържане на яденето в топло състояние. не занм този модел дали има, но моята има бързо загряваме. което става наистина много бързо. Спокойно може да се лиша от микровълновата мисля.


# 4
  • Мнения: 575
За да не пускам и аз тема : За какво е термосондата?

аз съм се спряла на уреди Фагор. Специално печката мисля да е тази:
http://www.intermarket.bg/product_details.php?product_id=7298

И на мен ще ми е интересно какви функции трябва да има. Сега с горно и долно печене сме наясно, но другите......

# 5
  • Мнения: 2 885
И на мен ще ми е интересно какви функции трябва да има. Сега с горно и долно печене сме наясно, но другите......

Ми все в описанията /поне тези на български/ пише - 7,8,10 функции и прочие.

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Термосондата е за големи парчета месо. Пъхаш датчика в месото, другия край във фурната и когато е изпечене, се изключва самата фурна и пищи на умряло да ти каже ,м че вечерята е готова. Супер е, няма нужда да го вардиш месото. Аз два пъти я пробвах-ето резултата:

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Моята е с 10 функции:
1. Горен, долен нагревател и вентилатор
2. Долен с вентилатор
3.ДОлен
4.Горен
5. Грил
6.Двоен грил
7Грил с вентилатор
8.Размразяване
9.Затопляне и поддържане топлината на храната
10.Пиролиза

# 8
  • Мнения: 575
МММ много добре изглежда, и тази опция си  я бива. Охххх като има голям избор от продукти е много трудно да се решиш, кое точно да бъде.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Аз мога само много да похваля пиролизата. Пускаш и забравяш за чистене, после само забърсваш с кърпа падналия прах. Няма търкане, няма препарати, голям кеф.



(моята фурна нямааааааааааааа)

# 10
  • Мнения: 2 891
Аз мога само много да похваля пиролизата. Пускаш и забравяш за чистене, после само забърсваш с кърпа падналия прах. Няма търкане, няма препарати, голям кеф.



(моята фурна нямааааааааааааа)

Такава ли е?

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Да, този модел и другия като моя са с пиролиза. То си пише в сайта.Лошо е, че малко са с пиролиза, на Горение и на Електролукс няма такива, а защо? Цените им са доста солидни.

Опс, моята е такава  , а в сайта не пише че има пиролиза- има обаче:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012266

Наистина е попадение в десятката. Който може да си го позволи- не се лишавайте от тази функция. Наистина нищо не търкам.

# 12
  • Мнения: 2 891
Точно като за мен, че съм голяма мързелана, относно чистенето.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Аз мога само много да похваля пиролизата. Пускаш и забравяш за чистене, после само забърсваш с кърпа падналия прах. Няма търкане, няма препарати, голям кеф.



(моята фурна нямааааааааааааа)

Такава ли е?
Тц, моята е евтинка свободностояща, ама мамка ми има с пиролиза и е голям кеф. (Пък горката ми скарана с всякаква техника родителка ме чака да отида на гости да и пусна и очистя фурната ooooh! )

# 14
  • Мнения: 2 891
Къде са тези ефтини, с пиролиза. Точно тях ги търсех, ама не се обаждат, като ги викам в магазина  Mr. Green Казвай, че ако ти опиша моята печка ще ме съжалиш. Работи един от три котлона, а фурната не спира да нагрява, но само до 50 градуса. Повече НЕ-МО-ЖЕ!!! Изключвам, като дърпам от контакта.  А, механизъмът за затваряне не работи и съм я вързала с тел. Стига ли, за да ми влезеш в положението  Laughing не е моя, на хазяйката е, но не дава и дума да се издума, да се изхвърли

Общи условия

Активация на акаунт