Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мили майки и таковци,
Хайде на училище през септември.  Hug
anette1104 ще е в България през септември. Говорили сме за срещи с продължителност 3 часа, в които тя да покаже как работи с родители на деца с увреждания. Не сме уточнили дата- моля дайте предложения. Дали да е през седмицата или е по удобно през уикенда?
Много пъти сме обсъждали темата "Родители помагат на родители". Нашият форум е мястото където се случва на практика родителската взаимопомощ. Очаквам вашите предложения за ден на срещата. Също така какво очаквате от тези срещи. Дали ще са полезни на родителите.
Мястото, където ще се проведе срещата или срещите ще е Ресурсен Център Ломидол.
*****
Първата дата за среща с Анет е 16.09.2007 от 10,30 часа в Ресурсен център Ломидол - Младост1 бл.63. Ориентир- на гърба на училище ЕСПА. С градския транспорт се слиза на спирката на бл.43.
 Grinning

Карта ресурсен център "Ломидол"

Ресурсният център се намира на приземен етаж на бл.63, който се намира зад училище ЕСПА. Входа е метална врата и се вижда от вън. Има и табела. Очакваме ви.  Hug

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 11:38 от yosarian

# 1
  • Мнения: 604
Училище за родители  Hug
Със сигурност ще е от полза   bouquet
Къде е този център? Аз работя на смени и имам възможност да се съобразя със свободното време на другите родители. Но... от 01.09. до 09.09. сме на море...  Party След това съм на линия, ще следя темата. И ще наваксвам пропуснатия материал  Sunglasses

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ресурсен Център Ломидол се намира в Младост1, бл. 63, ако не греша. Ориентир- на гърба на Училище "Еспа". С автобус се слиза бл.43, мисля така се казваше спирката. Ще уточва адреса. и карта ще постна. Ние да се разберем кога, а уточнямането на другите неща е лесно. Значи първо условие- дата след 09.09
Аз предлагам да е след 15 септември една от датите. Тогава повечето родители са се завърнали от морето и заради учениците.

# 3
  • Мнения: 434
Аз също ще се включа и също подкрепям за дата след 15 септ.

# 4
  • Мнения: 534
И да е в почивен ден Praynig Praynig

# 5
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
За мен е по-добре преди 15. По време на у-ще ми е по-трудно.

# 6
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ако се съберат достатъчно желаещи- можем да направим две или три групи- преди или след 15,09 - в зависимост от това как ще ви е удобно.

# 7
  • Мнения: 3 367
Здравейте и от мен,
с радост ще отговарям тук ако някой има въпроси за общата тематика на курса,квалификации мои и пр..
*
Ще е наистина много полезно ако имащите желание да се включат нахвърлят идеи/проблеми които ви интересуват за да се опитам да форматирам курса според нуждите..мяткайте въпроси,аз ще си записвам Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 440
Здравейте,
и аз бих искала да се включа. Моето момиче учи интегрирано в обикновено квартално училище, но ми се налага непрекъснато да разяснявам на учителите и на родителите на съучениците. Въпросите ми са все по тема деца със слухови проблеми. Доста чета и сама се образовам, но ще ми е много от полза да си сверя часовника и да обменя опит. Колкото до датата - програмата ми е много натоварена, затова като насрочите вие ден и час, ще се съобразя и ще го вместя в моите планове.

# 9
Здравейте и от мен,
Моля разкажете повече за тематиката и формата на обучение в училището за родители. Аз съм майка на дете с аутизъм от Пловдив. Проявявам интерес към предложението, смятам че човек винаги може да научи нещо ново и полезно по дългия и трънлив път,който сме поели с 14-год. ми син и неговия баща.За мен е по-удобно срещата да е в почивен ден.

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ето в тази тема има малко по- добра представа за какво става въпрос.

Радвам се че има интерес към тематиката. Мисля, че преди интегрирането на детето трябва да се интегрира родителя, за да е готов да посрещне реалностите и да има реалистични очаквания от процеса на итеграцията на детето.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 232
И аз се да се разпиша към желаещите да посетят курса.Мисля си , че  би било много полезно за нас родителите. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 271
И аз ще се включа!
Ще ми се да знам как отговарят на следния въпрос в цивилизованите страни - "Ти не си ли прави изследвания та роди и второ болно?!?!"

И други подобни свързани с раждането и на 2-ро детенце с проблем в семейството???

# 13
  • Мнения: 3 504
Не е лошо да се включа и аз, ще ми се да дойда, като че ли и за мен почивен ден е добре  Peace

# 14
  • Мнения: 1 037
И аз искам да дойда, ........защо живея толкова далеч, ако намеря кой да гледа Сисолинка, може ли да дойда?
Определено имам нужда, че както е тръгнало някой без вина ще си отнесе нервичките ми, стане ли въпрос за Сиса ставам като хищник....не е хубаво ама то не пита....

Общи условия

Активация на акаунт