Странни методи за отслабване

  • 8 906
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 916
Скоро срещнах приятелка, която видимо беше отслабнала.Естествено веднага я попитах какво е правила и очаквах да отговори, че е била на режим и е спортувала...бла-бла.
А какво се оказа, че е ядяла само пуканки в продължение на 2 седмици и най-невероятното е , че е свалила цели 7 кг и сега е достигнала идеалното тегло. Shocked Shocked Shocked
Просто не можах да повярвам. #Crazy Crazy
Скоро бях чула и за шоколадова диета и затова пускам тази тема...
Сигурно има още хора , които са отслабнали по нетрадиционен начин.


  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 036
Чувала съм, че пуканките помагат за стомаха - действали като "метличка" за чревния тракт, но за отслабване  -  newsm78

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Това е просто една много ограничена и силно лишаваща организма от важни хранителни елементи диета, нищо повече. Вероятно може да се очаква йо-йо ефект. Не одобрявам Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 525
Най-много да си развалиш стомаха

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 720
Кака ми по време на сесия е отслабвала с ядене на обикновени бисквити - това си е чиста моно-диета.

# 5
  • Мнения: 113
Ха-ха...вече нищо не може да ме учуди....ама е много яка диетата..обожавам пуканки Heart Eyes

dorchester, e права...от монотонното хранене мноого се отслабва и като се замисля май не е толкова важно какъв е продуктът, а да е само 1 вид на ден.
Междудругото от диетоложка знам, че никоя диета/режим не е вредна до 14 дни.

Фъстъчка, дано приятелката ти да ги задържи, защото сега решеващо е захранването.

# 6
  • Мнения: 1 975
Една позната отслабна много като разбра, че съпруга й й изневерява - и това е странно нали  Wink Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 22
Дъщеря ми се стопи с бисквитките " hogarenas".
Kазвах й, че е много вредно, но тя е инат и като си науми нещо го изпълнява.
За щастие си ги запази к-мите и е добре.

# 8
Дъщеря ми се стопи с бисквитките " hogarenas".
Kазвах й, че е много вредно, но тя е инат и като си науми нещо го изпълнява.
За щастие си ги запази к-мите и е добре.
това ,не бяха ли онези вкусни бисквитки с много малко калорий и фибри ?
Аз миналата година от много работа и нямане време за друго хапване освен тези бисквити (ако са те де ) си докарах адски болки в стомаха в продължение на 3 седмици не спря да ме боли ,а то гастрит .Много сухи и ми направили раничка ,за радост се оправих и сега нищо ми няма .Според мен и пуканките би ха ми причинили подобен дисконфорт ,иначе по малко от тези бисквити си е сладката работа .  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 454
Идеята и причината за отслабването е монохраненето...
Всеки може да даде пример, ако не със себе си то с приятел, които така е отслабнал

Приятелка отслабна понеже и беше раздразнен стомаха и и казаха да не яде нищо друго освен банани и обикновени бисквити - 5килограма - седмица и нещо
Друга отслабна докато беше промоутърка на шоколад...2 седмици само шоколад...стопи се...

И при двете не стана нарочно или умишлено...и двете си възвърнаха килограмите постепенно...
Все си мисля, че не е много хубаво обаче...иначе с удоволствие бих пробвала шоколадовата диета! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 393
Не мисля че подобни диети са добре за организма предпочитам да отслабна за 3-6 месеца но без стрии и йо йо ефект отколкото за 10 дена и после да ми се плаче

# 11
  • Мнения: 453
Не мисля че подобни диети са добре за организма предпочитам да отслабна за 3-6 месеца но без стрии и йо йо ефект отколкото за 10 дена и после да ми се плаче
Така е, права си. От личен опит го знам за съжаление Sad

# 12
  • Мнения: 1 339
2 седмици на пуканки.... Евала, че е издържала. Наистина много нетрадиционен начин. Сигурна ли си, че не те лъже  Laughing Laughing Laughing  Wink Wink Wink

Тук вече повечето сме се убедили, че такива диети водят до йо-йо ефект, както и стрии и целулит  Peace

# 13
  • Мнения: 6 958
Не ме учудва...  Rolling Eyes А за пуканките...  Sick

Тук във форума имаше едно момиче, което каза, че яде дЮнери и отслабва...  Mr. Green

 А ако се отслабва от ''шоколадовата'' диета нямам нищо против 14 или 41 дена да съм само на нея!!!  baby_neutral

# 14
  • Мнения: 861
А ако се отслабва от ''шоколадовата'' диета нямам нищо против 14 или 41 дена да съм само на нея!!!  baby_neutral
Mr. Green Така си мислиш, но съм сигурна, че няма да издържиш само на шоколад  Wink. Защо между другото не пробваш-тя беше тридневна и се ядеше всеки ден различен шоколад. То е ясно, че ефектът идва от еднообразието, но каква любима храна да си избереш  newsm78, че да издържиш 2 седмици... Мисля, че колкото и да обичаш нещо, след 3-ия ден ще го намразиш. На мен неведнъж ми е минавала идеята така да излекувам манията си по кашкавала. Дали ако изкарам 5 дни на кашкавал ще ми втръсне завинаги?!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт