Зъболекар за 3 годишен младеж

  • 658
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Синът ми има нужда от зъболекар, оказа се, че има 4 кариеса, (което според мен е много за 3 годишен) и мисля, че трябва да лекуваме млечните зъби.
Може ли да ми препоръчате детски зъболекар в София, който би могъл да се справи с 3 годишно хлапе, предпочитам да е в центъра някъде.
Обаждах се в Юниордент. Има ли някой впечатления от д-р Стайкова или някой от другите зъболекари там?
И въобще как става лекуването на зъби на тази възраст?..Представям си що рев, що чудо ще бъде.... Crazy

# 1
  • Мнения: 5 531
Аз бих ти препоръчала нашата зъболекарка - казва се Николета Маркова. Тя е детски стоматолог. Страхотна е, добър специалист. Има подход  към децата. Ние сме и пациенти вече 4 години и съм наистина много доволна.
МЕД. Център Медстом. Намира се на Дондуков и Раковски. те. 981 00 00

# 2
  • Мнения: 474
Аз имам много добро впечатление от доктор Стайкова и искренно ти я препоръчвам миналата година правихме зъбките на моят син при нея и съм  очарована от доброто отношение към детето , Беше с пълна упойка но това да не те притеснява всичко мина нормално

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз бих ти препоръчала нашата зъболекарка - казва се Николета Маркова. Тя е детски стоматолог. Страхотна е, добър специалист. ...

 Peace

И аз да се изкажа само с добро за нея. Но си запиши час веднага, защото напливът при нея е голям.

За съжаление на 3 годинки ние сме вече със 7 пломби  Sad Важното е да се оправят зъбките. Не се притеснявай, става лесно и бързо!

# 4
  • Мнения: 200
ЗА БУРГАС Д-Р РАДКОВА ТЕЛ. 84 58 12

# 5
  • Мнения: 10
в момента в Юниордент има безплатни прегледи, но след като вече знаете за кариесите, ще се лекувате...моите двама юнаци на 3,5 и 5 всеки имаше по 3 кариеса, но се справиха без упойки...за конкретен лекар не мога да кажа понеже ги заведе баба им (нарочно) ...лекарката е била много внимателна и търпелива...даже са получили подарък накрая....малките мъже се държат съвсем мъжки когато са без мамите...споко!

# 6
  • Мнения: 1 561
Днес записах час при нея, първа възможност за 30 октомври.
Но ние сме за профилактичен .Дано не излезе нещо.

Общи условия

Активация на акаунт