Козметиката на Nuxe

  • 34 208
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Момичета, какво ще кажете за тази козметика? Пробвахте ли я вече? Какви са впечатленията ви?

# 1
  • Мнения: 664
Аз много харесвам марката, много добро качество и най-важното без парабени, оцветители и другите боклуци, с които са тъпкани другите марки. В момента ползвам серията Soleil prodigieux за лице и за тяло с тройно действие - активира почерняването, има слаба защита, за градски условия (8 фактор) и има лек ефект на автобронзант.
Серията с мед, Rêve dе miel, също е невероятна, особено балсамът за устни и лосионът за тяло.
Единственото, което не ми допадна, е ексфолиращия сапун, ужасно мирише.

# 2
  • Мнения: 1 165
Все още не съм, но харесах  едно олио за коса и тяло.Струваше около 50 лв.
Ето малко инфо за тези, който чуват марката за първи път-http://www.edno.bg/?page=news&id=735

# 3
  • Мнения: 207
И аз поразпитах за марката,оказа се,че на запад е голям хит,използват я звезди от ранга на МОНИКА БЕЛУЧИ,ЛИВ ТАЙЛЪР,ДЖЕНИФЪР ЛОПЕЗ..Голямото и предимство е използването на натурални съставки с минимум химия.Името е абривиатура от Natural LUXE  smile3501

# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
А къде мога да открия продукти на тази марка?  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 76
Аз си закупих някои нещица и съм доволна - балсама за устни с мед- невероятен е! , водата за почистване, която става и за почистване на около очен грим, става и за компреси за уморени очи (цена 23-24 лев) и маската за почистване, ама нещо ми мирише не много добре. Тази маска е с каолин и етерични масла, леко ми напомня на едни български в малки бурканчета, мисля че Nature се казваха, но нещо не ги виждам по аптеките, бяха много добри...
Та се отклоних. Продават ги по аптеките. Аз лично с и вземам от тази на Софийски аптеки на Раковски и Графа, персонала там е много любезен и компетентен, дават и тестерчета. Виждала съм ги и в аптеката на Мола на Стамболийски и една аптека на Коперник и Шипченски проход.
Набелязала съм си и овлажняващия крем, струва 53 лв. , гелчето за около очен контур и овлажняващата маска, която ставала и за около очите.

# 6
  • Мнения: 2 414
А къде мога да открия продукти на тази марка?  Thinking
В аптеки Ремедиум трябва да ги има-преди една седмица ги търсих там и ми казаха,че до няколко дни ще са ги доставили. Whistling
Със сигурност може да ги намериш в аптеката на мола.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Мерси, milaaa_ !   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 414
За нищо Grinning
ако си вземеш нещо-сподели после дали си доволна. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 956
Ще взема и аз да ги тествам. Звучат примамливо.
Що се отнася до:
Аз лично с и вземам от тази на Софийски аптеки на Раковски и Графа, персонала там е много любезен и компетентен, дават и тестерчета.
- тази аптека и особено персоналът са големи търгаши #2gunfire. Като бях бременна ми продадоха на серията с хинин на Клоран. Оказа се, че хининът е абортивно средство, мутаген, а при кърмене бебетата могат да ослепеят от него  #2gunfire Добре че узнах тази информация навреме. Реших да им простя и да дам втори шанс - ходих да си купя нещо за подсилване на костите и косата, тъй като от къв=рменето се поизтощих и те се опитваха да ми пробутват първо хрущял от акула с котешки нокът (на листовката пише, че не се пие при кърмене), а също и някакво лекарство за 80 лева - пак неподходящо #2gunfire.

# 10
  • Мнения: 207
Аз си взех мултифункционалното масло - направо съм влюбена в него - с блестящите частици,става и за коса и за тяхо,подхранва и не е мазно,а и блясъка е дискретен,а не лъщя като "тиган на месечина"  newsm10 Взех си го от една аптека с многомарки козметика - срещу Общината - 50мл - 41лв!

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 12:20 от jerry

# 11
  • Мнения: 2 414
аз мисля да си взема обикновеното масло(не блестящото) дали ще е добро за косата? newsm78

# 12
  • Мнения: 207
И обикновеното и блестящото са с еднакъв състав - в едното само има добавени блестящи частици,косата ми е суха и съвсем леко слагам на краищата,да не "хвърчат",доволна съм.

П.П.Ако се слага в корените преди измиване стимулира и подхранва скалпа.

# 13
  • Мнения: 2 414
Аз го искам точно за стимулиране на скалпа. Peace
Мерси много. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 7 753
Момичета, тества ли вече някой продукти от тази марка ?

Аз си взех тестерче на крема против първи бръчки. Като за 2 намазвания ми хареса -  бързо попива и дълго време кожата си я чувстваш мекичка. 

Общи условия

Активация на акаунт