Шампоани Natur Vital....

  • 6 438
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163



Някой ползвал ли е тези шампоани на Natur Vital против кососпад са. До колкото разбрах са испански.

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 18:16 от desiniko

# 1
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Не съм ползвала шампоан, но ползвах маската им  против косопад и не отчетох никакъв ефект Sad

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Ползвала съм шампоан за кестенява коса на тази марка, но против косопад - не. Останах доволна от него и досега го ползвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз все ги гледам и им се чудя, така че ще следя темата за отзиви.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
И аз все ги гледам и им се чудя, така че ще следя темата за отзиви.
И аз така, но не тези за косопад, а за руси/изрусени коси  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 775
Ползвала съм шампоан за кестенява коса на тази марка

+ балсам с екстракт от градински чай - току що свърших опаковките. Не отчитам никакъв ефект в положителна насока, малко съм разочарована.

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
ползвавх този за мазна коса , останах доволна , не ми се омазняваше още на следващия ден , а издържаше 2-3....но адски ме сърбеше кожата на главата , и като свърших опаковката , не съм купувала друга...

# 7
Ползвал съм за нормална а в момента от няколко месеца за мазна и двата са много добри и се понасят отлично от чувствителен скалп. За ефект относно косопада немога да кажа, т.к. нещата са индивидуални и зависи от причината. При мен има нормализиращ ефект и забавяне на процеса.
Мога да препоръчам друг добър шампуан на Rene Furterer - Forticea, но той е 3 пъти по-скъп. Има също така подобен на Арома с биосфери но трудно го намирам по магазините последно време.
Последно ми препоръчаха и пробвах Phytoaxil на една друга френска фирма, но не ми понася и ми дразни скалпа като едновременно с това е в изключително неудобна за употреба опаковка.
Така че като цена/качество този на Natur Vital и този на Арома са най-подходящите, които съм ползвал до момента.

# 8
М/у картинката, която е показана горе не е от серията против косопад.
За справка: http://www.naturvital.com/nv/

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
За пръв път ги виждам.  newsm78 Чак не вярвам, че съм пропуснала нещо. Иначе Фортисея на Фюртерер си го обгрижвам от години. Особено през есента.

Общи условия

Активация на акаунт