Да попитам за един манастир...

  • 683
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
 Чувала съм, че близо до София има манастир, който е свят,  известен с иконите в него, и че е хубаво да имаш светена вода от там . Искам да заведа децата там по един специален за нас повод. Бихте ли ми помогнали, кой беше той и къде точно се намира. Благодаря предварително!

# 1
# 2
  • Мнения: 2 673
ДА, това е манастира СВ.МИНА.
Ходим там всяка седмица. Намира се след кв. Бенковски. Има чудотворна икона на светеца, казват че който се моли от сърце - сбъдва се всичко. На мен ми се осъществиха желанията.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 23:51 от Кaril

# 3
  • Мнения: 7 723
Св. Мина? newsm78

п.п. Карил пак ме е изпреварила... Crossing Arms

ДА, това е манастирът СВ.МИНА.
Ходим там всяка седмица. Намира се след кв. Бенковски. Има чудотворна икона на светеца, казват че който се моли от сърце - сбъдва се всичко. На мен ми се осъществиха желанията.
Peace

# 4
  • Мнения: 3 164
Манастира е св.Мина-покровител на семейството Peace

# 5
  • Мнения: 31
Благодаря ви много!  Hug А как се стига до там с кола?
  bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 10:08 от Real Woman

# 6
  • Мнения: 5 622
Св. Мина е, да. Бяхме си взели миналата година като ходихме иконка от там и си я осветихме(пак  там) да ни закриля. Не знаех, обаче за това, че като се помолиш пред иконата на Св. Мина, ти се сбъдват желанията. Ама аз и съм малко скептично настроена към подобен род надежди...  Thinking

Благодаря ви много!  Hug А как се стига до там с кола?
  bouquet   bouquet   bouquet

ЗАбравих името на квартала, след който се намираше, така че не мога да те упътя много добре, но се подминаваше този квартал и се продължава напред, малко извън града, след което има табела в ДЯСНО за Св. Мина. НЯма как да я пропуснеш. Само някой да се намеси с името на квартала...  newsm78

# 7
  • Мнения: 31
 Квартала е Бенковски, но как да стигна до там... newsm78

# 8
  • Мнения: X
Преди Световрачане, до пречиствателната станция. Има маршрутка от Лъвов мост, която спира на манастира.
Уникален манастир - събиращ в себе си много положителна енергия от светите икони и истински мутренски разкош.
Само там можете да си налеете "светена вода от Славчо Христов"!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт