Помощ!!!

  • 1 143
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте.От снощи имам ужасни болки в корема.Тъй като имам и куче и котка незнам защо започнах да се притеснявам да не би да имам кучешка или котешка тения.Някой може ли да ми каже какви са симптомите?А от какво боли непрекъснато корем в почти цялата лява половина най-вече доли?Знам че апандисита е от дясно за това се отказах да си мисля че от това боли.Да не би тъй като имам изкривяване на таза и кръста страшно много ме боли възможно ли е от него да са тръгнали и болките в корема?Моля ви ако някой знае нещо да ми каже

# 1
  • Мнения: 690
Не мога да ти кажа какво ти е, но най-добре иди на лекар. Все пак казваш, че болките са ужасни. Върви бързо, за да не стане някоя беля  Naughty

Дано всичко е наред. Praynig

# 2
И мама ми каза да отивам но не искам  да си разваля празника въпреки че здавето е по важно но пък имах планове за днес

# 3
  • Мнения: 1 335
Ако си обезпаразитяваш редовно животинките, нямаш никакви причини за притеснение. Иди на лекар - колкото по-рано, толкова шансовете ти за пракарване на празника по план са по-големи Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Отивай на лекар. Допускаш ли, че е възможно да "изкарваш" песъчинки? От личен опит ти казвам, че е доста болезнено.

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Долу вляво е хернята. Но е силно вероятно да са песъчинки. Боли ли те кръста?

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Може да те боли от много неща. Най - добре ще прецени лекар, а след една кръвна картина и урина, картината ще е доста по - ясна. Ако се наложи ще те прегледат и на ехограф.


Хернията може да бъде и долу в дясно, и горе в ляво и на други места  Wink

# 7
  • Мнения: 941
отивай на лекар,празници занапред колкото пожелаеш,с такава коремна болка шега не бива Naughty

# 8
Да животните се обезпаразитяват редовно.кръста ме боли да но и аз вече нз от какво.попринцип имам изкривяване на таза и гръбнака и от там ме болят ябалките.вече съм по добре а и кръста не ме боли толкова сигурно е било нещо от кръста тъй като снощи не можех да спа от болка най вече в кръста и може да съм почнала да си мисля че ме боли и корема.поне така каза една приятелка която е лекарка защото мойто джипи днес почива.казаха ми също че може и от яйчниците да ме боли.благодаря на сички

# 9
  • Мнения: 1 984
диария има ли? газове?

Общи условия

Активация на акаунт