Нуждая се от съвет. Спящо малко бебе през цялата нощ

  • 2 252
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
Нуждая от вашия съвет.
Моето бебе, на 43 дена,  вече 2-3 нощи заспива около 22.30ч и не се пробужда до към 8ч сутринта. Храним я към 20.00 – 20.30ч / през деня е на ок 3,5часов режим на хранене/ и следващото, последно хранене би трябвало да е ок. 23.30ч. Тя обаче е дълбоко заспала и не мога да я събудя. Вече две нощи я храня спяща, т . е тя спи и същевременно дърпа от шишето. Едната нощ към 2ч, едната към 6ч. Струва ми се че това са много часове без ядене за такова малко бебе, ако я оставя чак до сутринта, докато се събуди. На смесено хранене сме. През нощта само АМ
Има ли някой с такъв случай. Такъв мъник да спи толкова дълго и как постъпвате в случая.
Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 10 983
От края на 2 месец Рая също започна да спи по цяла нощ - от 22.30 до 7. Кърмата ми не намаля от това. Simple Smile
Бебето си знае работата, не се притеснявай, а се възползвай да се наспиш и ти.

# 2
  • Мнения: 3 376
Радвай се,че спи детето!!!!Както е казала Гигилче бебето си знае работата Peace
Някои майки се чудят как да откажат децата си от нощното хранене Wink Използвай наистина времето да се наспиваш,че после не се знае дали ще имаш тази възможност.Ако детето е гладно само ще си покаже,най-добре се води по него,не го насилвай да яде,нито да не яде-остави го то да те води.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
Моите деца на около едномесечна възраст спяха непробудно по цяла нощ.Никога не съм ги будила да ядат-нито денем,нито нощем. Peace

# 4
  • Мнения: 143
Точно по същото време (около 40-тия ден) моята дъщеря също отказа да се буди за нощните хранения. И в това няма нищо лошо - съня е време през, което детето расте най-много. Остави го и се радвай на късмета си. Някои хора не могат да се похвалят с подобно нещо.
Да ти е живо и здраво бебчето Simple Smile

# 5
  • Мнения: 239
Не съм хранила през нощта никое от двете си деца. Каката не се будеше изобщо, както е твоето бебе, и аз я оставях така. Е, порасна жива, здрава и голяма!!! Малкия още от 4-5 ден след изписването започнах да го приучвам само на водичка през нощта-и той ми е жив и здрав!

# 6
  • Мнения: 724
Радвай се,че спи детето!!!!Както е казала Гигилче бебето си знае работата Peace
Някои майки се чудят как да откажат децата си от нощното хранене Wink Използвай наистина времето да се наспиваш,че после не се знае дали ще имаш тази възможност.Ако детето е гладно само ще си покаже,най-добре се води по него,не го насилвай да яде,нито да не яде-остави го то да те води.
напълно подкрепям.Ние ядем към 22 часа и се будим към 5 часа.

# 7
  • Мнения: 353
можеш само да се радваш!!! И моите деца спят по цяла вечер. Бебето отказа да се храни вечер още на 20ден. Използвай вечерта пълноценно!! Дано все да е така.

# 8
  • Мнения: 1 233
Бебето си знае работата, не се притеснявай, а се възползвай да се наспиш и ти.
Peace

# 9
  • Мнения: 5 183
Синът ми запо4на да спи по цяла нощ, когато беше на 6 седмици. Просто една сутрин се събудих шашната, 4е не е изплакал гладен и не е ял през нощта. Притесних се, 4е не съм го 4ула  Rolling Eyes Но следващата нощ пак така стана и така си откарахме ве4е.

# 10
  • Мнения: 2 005
И моят син беше същия   hahaha поспаланко  Rolling Eyes Нон стоп спеше Hug И аз все се притеснявах като теб , но сега ела го виж какъв палавник е  rotfImao Радвай се , че е спокойно детенце и използвай времето за почивка Joy Joy Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 6 971
Остави бебчето да си спи и не го буди за хранене, ти си една щастлива майка с много "възпитано детенце", радвай се на късмета си. Желая ви много здраве.

# 12
  • Мнения: 288
Радвай се,ако беше гладно бебето, само щеше да се буди.Няма нужда да го будиш.Ние през втория месец се отказахме от нощното хранене

# 13
  • София
  • Мнения: 1 243
Радвай се! Така трябва да е.Да може през ноща да почива коремчето на бебето. Peace

# 14
  • varna
  • Мнения: 1 012
радвай се че си спинка чадото,ако е гладно ще се разбере Laughingние с такива писъци се събъждаме нощем от глад и то минимум по 2-3пъти,а понякога и по 5пъти такаче радвай се поне ще си отпочинала и ще можеш да се грижиш по -добре за бебо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт