За апандисит в Окръжна болница София

  • 2 366
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Здравейте, сестра ми днес ходи на преглед в Окръжна болница София, поради подут корем, болезнен и твърд няколко седмици вече.
Снощи е вдигнала и температура.
Изненадващо са и казали да се върне след 1 час с багажа , за да я приемат за наблюдение със съмнение за апандисит .
Прегледал я е д-р Д-р Пламен Петров, гастроентеролог, извикал е и хирург.

Не знам  какво да мисля. Въпроса ми е - добра ли е тази болница?
Никога не ни се е налагало да ходим там, за каквото и да е.
Да търся ли друга болница и конкретен специалист или може да им се има доверие?

Казали са и , че ще  я прегледа и гинеколог. Много ме е страх. Нея също. Кажете ми шо з аперация е това, какви са опасностите ?
Направо ще откача...

# 1
  • Мнения: 485
Това е една от най-добрите болници в София.Аз преди 2 години имах същия проблем,препоръчаха ми Пирогов,защото там били най-добрите хирурзи-дано обаче никога не ми се налага да отида там.....не искам да се сещам нито за отношението,нито за диагнозата,която ми поставиха"нищо ти няма"-биха ми обезболяващо и си ме изпратиха в къщи,защото не ми били вдигнати левкоцитите,тоест решиха че нямам апандисит....резултата-след прием на 6 антибиотика в друга болница откриха,че все пак е апандисит и ме оперираха по спешност.Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 315
Това е една от най-добрите болници в София.Аз преди 2 години имах същия проблем,препоръчаха ми Пирогов,защото там били най-добрите хирурзи-дано обаче никога не ми се налага да отида там.....не искам да се сещам нито за отношението,нито за диагнозата,която ми поставиха"нищо ти няма"-биха ми обезболяващо и си ме изпратиха в къщи,защото не ми били вдигнати левкоцитите,тоест решиха че нямам апандисит....резултата-след прием на 6 антибиотика в друга болница откриха,че все пак е апандисит и ме оперираха по спешност.Успех!
Благодаря ти!
А коя е другата болница?

# 3
  • Мнения: 485
Да допълня още-това,че ще направят консултация с хирург и гинеколог е прекрасно...при мен казваха само"не си за операция" и това е,а никъде не ме изпратиха за преглед,нито ме насочиха.Операцията минава бързо,с пълна упойка,нищо не се усеща,кофти е като излезнеш от упойката доста те боли страната-но минава,на третия ден само придърпва...Стискам палци!          Другата болница е Пета Градска,но и там не ти препоръчвам,защото една седмица мислеха,че са яйчници и ме тъпчеха с антибиотици,не се хранех,пиех само лекарства,накрая мъжа ми дойде и се развика,че ще ме уморят та дойде хирург и ме свалиха за операция....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 315
Да допълня още-това,че ще направят консултация с хирург и гинеколог е прекрасно...при мен казваха само"не си за операция" и това е,а никъде не ме изпратиха за преглед,нито ме насочиха.Операцията минава бързо,с пълна упойка,нищо не се усеща,кофти е като излезнеш от упойката доста те боли страната-но минава,на третия ден само придърпва...Стискам палци!          Другата болница е Пета Градска,но и там не ти препоръчвам,защото една седмица мислеха,че са яйчници и ме тъпчеха с антибиотици,не се хранех,пиех само лекарства,накрая мъжа ми дойде и се развика,че ще ме уморят та дойде хирург и ме свалиха за операция....
Благодаря ти!Дано всичко е наред... Praynig

# 5
  • Мнения: 941
гинеколог ще я види,за да изключат нещо гинекологично,все пак е жена.При мен беше същото,оперираха ме по спешност в Първа хирургия на МА,д-р Буланов

# 6
  • София
  • Мнения: 771
Аз съм оперирана в Окръжна болница от апендисит преди 4 години. Постъпих по спешност с болки в коремната област. Беше вечерно време и ми направиха няколко прегледа (гинекологичен, кардиограма и др.) и изследвания преди да вземат решение за операция. През нощта ме оперираха с пълна упойка и това беше по-големия проблем при мен отколкото самата болка от операция. Получих добро и професионално отношение.

Общи условия

Активация на акаунт