Нещо, което ме впечатли

  • 507
  • 5
  •   1
Отговори
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Днес в едно от предаванията за разни ВИП, интервюираха една бивша фотомоделка- Татяна Патиц, та тази жена каза следното:
" За мен не е важно след като родя да започна веднага с отслабване и да спра кърменето, и да се върна на модният подиум, за мен е по-важно моето бебе да расте здраво и да е добре. Ако ми беше по-важна кариерата можеше и да не раждам".
Не казвам нищо полезно, но просто исках да споделя ....

# 1
  • Мнения: 7 106
Всяка една ЖЕНА,  която става МАЙКА, трябва да разсъждава по този начин...

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ама са малко такива мами...особено от подобните професии.Но браво на нея Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Shali
Всяка една ЖЕНА,  която става МАЙКА, трябва да разсъждава по този начин...


напълно споделям мнението ти  Grinning

пп. hedra, аватарът ти е наистина впечатляващ Wink

# 4
  • Мнения: 3 161
Абе как може една немска телевизия да прави такава открита реклама на кърменето? Няма да постигнат нищо, освен да отвратят още хора от кърменето, след като една супер красива манекенка е решила да си развали супер прекрасния бюст заради някакво си бебе и някакво си кърмене. Сега да не ми кажете, че и секцио не е пожелала? Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 3 880
Цитат на: emem
Абе как може една немска телевизия да прави такава открита реклама на кърменето? Няма да постигнат нищо, освен да отвратят още хора от кърменето, след като една супер красива манекенка е решила да си развали супер прекрасния бюст заради някакво си бебе и някакво си кърмене. Сега да не ми кажете, че и секцио не е пожелала? Shocked


кърменето едва ли разваля бюста, той си се разваля още със забременяването:)

Общи условия

Активация на акаунт