Аз вече голяма за "папи"

  • 968
  • 10
  •   1
Отговори
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
... ето така приключи нашата кърмаческа история!! Hug 2 години и 8 месеца се кърмихме успешно и с удоволствие и за двете. Без да се каня и навивам просто чудото естествено и плавно отбиване се случи Laughing. Ирина отбеляза ССК точно с отбиване ooooh!. На 1-ви август сутринта вместо да ме захапе, както традиционно правеше за събуждане ми каза: Мамо, аз вече голяма за “папи”(папи е паролата за сучене). Аз казах: “О, да наистина си голяма!” Wink. После през деня сума ти пъти го повтори-явно като се пресети за цицата. И така оттогава до ден днешен само ми заявява, че е голяма за папи. Даже като ме види гола тича при мен и показва-аз вече голяма за ето това папи. Вярно, че ден-два преди да се случи случката баща й каза, че вече е голяма и е време да се отказва от папито, но тя беше категорична, че точно за това не е голяма Naughty, и изведнъж край!!!.  Детето е спокойно, дори веднъж да си беше поискала или разплакала за “папито си” бих й дала. Само първите дни драстично увеличи консумацията на прясно мляко, но вече и тази й страст взе да отминава.  Crazy
Написах това за да уверя, невярващите като мен до сега, че такова чудо като естествено отбиване има и се случва дори да не вярваме и да не го очакваме точно в този момент Peace. Казвам точно в този момент, защото тогава бяхме на почивка и аз очаквах, че както винаги когато сме по цял ден заедно ще зачести набезите към мен.

# 1
  • Мнения: 6 243
 smile3501
Поздравления и за двете ви!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Bраво!Дано и при нас мине така плавно!

# 3
  • Мнения: 865
Винаги се вълнувам ,когато чета разкази за "края".Дано и при нас е толкова безпроблемен.

# 4
  • Мнения: 1 924
И аз си мечтая един ден нещата да се развият по подобен начин и при нас Heart Eyes
Браво!
А ти как се чувстваш?

# 5
  • Мнения: 2 807
Поздравления за естественото и плавно отбиване!   bouquet

Прегръдки за голямото момиче, което вече няма нужда от "папи"  Heart Eyes  Hug

# 6
  • Мнения: 1 432
Много сладко. Поздравления   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 6 250
Ееех, като чета такива истории ми става мъчно, че ние не стигнахме дотам. Cry Наложи се доста да му помогна като забременях, въпреки че вече не беше толкова пристастено кърмаче, но откъде да знам, можеше и още да суче.

Поздравления за голямото момиче и супер лекото и естествено отбиване! Hug

# 8
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414

Отлично  Hug. Мисля, че моментът беше дошъл и за двете ни  Laughing, особено за мен  Blush. Даже с гърдите не съм имала проблем. НА втория и третия ден изцедих по малко докато бях под душа и повече не се е налагало  Grinning.

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Чудесно звучи, аз също си мечтая за такова отбиване един ден.

# 10
  • Мнения: 4 242
Сега виждам темата.
Браво Вили, страхотен тандем сте с Мандаринката! Хайде и с втори номер пак така гладко и успешно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт