Ръчен апарат против хъркане- имате ли мнение?

  • 24 618
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
ето линк към статията, моля, ако някой има мнение или е ползвал, да сподели:

http://www.asseenontv.bg/product.php?lang=1&prodid=176

благодаря Hug

# 1
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Темата с хъркането и на мен ми е болна, спя много леко и този звук може да ми отнеме съня за цяла нощ  #Cussing out Този апарат нещо ме съмнява... Ако някой го е ползвал, чакам мнения и аз  Hug

# 2
  • Мнения: X
ООООООООООО, ще следя темата с интерес,че направо вече ще се изпокараме-ходя като зомби недоспала ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 639
аз върша същата работа , като този апарат, чуя ли мъжо да хърка и го ръчкам ръчно а не с импулси  Mr. Green
немисля че има смисъл от него, защото когато апарата го чуе , със сигурност ще съм го чула и аз  Crazy

# 4
  • Мнения: X
То с ръчкането е ясна работата,но няма заспиване, бе момичета... ooooh! И не мога да го дебна аз цяла нощ-да го ръчкам..Няма оправия-обърне се и след 5 минути айде пак по гръб...Ужас е ви казвам

# 5
  • Мнения: 1 942
Eй мацки, ако знаете как хърка свекъра  Shocked Joy Shocked Няма значение в коя стая спиш все се чува. Предполагам, че съседите ще съберат волни жертвоподаяния и ще му купят джаджата, но се съмнявам да има ефект. Първо защото може да хърка във всяка поза. Второ защото и да влезеш в стаята при него и да биеш тъпан пак няма да те чуе, а някакви инмулси само може да го накарат да заспи и захърка по-дълбоко и по-страшно  Joy

# 6
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То с ръчкането е ясна работата,но няма заспиване, бе момичета... ooooh! И не мога да го дебна аз цяла нощ-да го ръчкам..Няма оправия-обърне се и след 5 минути айде пак по гръб...Ужас е ви казвам
Rozichka съчувствам ти напълно, ужасно е. И аз съм на тоя хал, просто усещам, че от недоспиване ще откача. Сериозно се замислям за отделни стаи, не издържам. Cry

# 7
  • Мнения: 1 339
И аз моя го ръчкам. Ужасно е, но няма начин...  ooooh!

# 8
  • Мнения: 326
Това чудо баща ми го има от един месец и още не го е ползвал - срамота. Като го използва ще пиша пак. Ние в къщи решихме този проблем с възглавница на Дионис. Малко е твърда,но мъжа ми спа на нея две седмици, мрънка, че му е твърда и главато му била като натъртена, после си купи едно нещо като биберон и като видя че не помага се върна пак на възглавницата. Да ви кажа честно не вярвах че ще има ефект, нищо че аз му я купих, но сега само прехърква от време на време като спи на нея. Малко тъпо го написах, но вярвам че сте ме разбрали  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
я дай повече инфо за тая възглавница плз
при нас хъркането се превръща вече в голям проблем и източник на кавги в 3 ч преь нощта... ooooh!

# 10
  • Мнения: 574
И аз се заинтересувах от възглавницата. Омръзна да подбутвам мъжът ми с лакът да се върти и си мислех да спя в друга стая.

# 11
  • Мнения: 1 233
Ооооо, веднага ще информирам майка ми. Баща ми така хърка, че не издържа просто. ooooh!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 85
Побутвам темата!Вече не се издържа  Close направо не знам какво да го правя. Моля някой, ако си е купил спрей Снорийн да сподели впечатления (за въпросният спрей разбрах от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201354.msg4296941#msg4296941)... и възглавницата от къде мога да я купя?А този апарат действа ли наистина?  Blush

# 13
  • Мнения: 255
Mellita има един спрей казва се "Stop snoring" , има голям ефект.Ноя мъж го използва и наистина след като се пръсне не хърка.На мен ми го донесоха от Англия но съм питала има го и по нашите аптеки и струва към 25лв.Ще потърся снимка да ти го покажа.

# 14
  • Мнения: 255
Това е спрея.Мъжа ми ползва от първата картинка тъмно синия спрей.

http://www.stopsnoring.co.uk/product.asp?page=1

Общи условия

Активация на акаунт