Petkidis-NailPrint

  • 936
  • 8
  •   1
Отговори
Мили дами, бих желала да чуя вашите мнения относно този нов начин за декорация а именно -декорация на маникюр и педикюр с принтер. Ще се радвам да споделите

http://petkidis-nailprint.com/

# 1
  • Мнения: 17 546
Знам, че с принтер стават уникални рисунки, но че лака не е траен. Не съм запозната дали става за обикновени, т.е. моите си нокти, или трябва да си с ноктопластика за целта. Освен това тези рисунки ми се струват ангажиращи, защото са твърде художествени. Аз съм работещо момиче и предпочитам по-елегантен и изчистен маникюр, а не тези картини по ноктите си. Според мен те са подходящи за абитюрентки и за булки. За никакъв друг случай. Една дама, работеща в офис, не може да си позволи толкова екстравагантен маникюр.

# 2
не е задължително да са цели картинки, съгласна съм , че ако е върху целият нокът става доста натрупано и кичозно, но има и доста по изчистени варианти за декорация като например лека чертичка само в крайчето на нокъта или малко листенце извито по ръбчетата......стават и за естествени маникюри и не са на основата на лака а отпечатването става на принципа на мастилено стуйният печат като преди това се полага специална основа за дълготрайност

# 3
  • Мнения: 636
Интересни са Peace Мисля тази седмица да пробвам.

# 4
  • Мнения: 5 299
Изобщо не ми харесват!

# 5
  • Мнения: 1 339
А в кои салони се предлага тази услуга? И скъпо ли излиза  Rolling Eyes

# 6
Има ги на много малко места все още в БГ, знам със сигурност, че ги има като услуга в един Софийски, Пловдивски и Варненски салон за красота....в момента е бум в цяла Европа и САЩ но според мен трудно ще навлезе при нас , защото за съжаление повечето български дами чакат да видят такъв тип декорция на фолк "звездите" и тогава решават, че е красиво  и си струва Laughing .....

а иначе може и в домашни условия да се ползва.....  sisin4e,  мога да ти изпратя видео, на което показват качеството и целият процес...дай ми моля те e-maila си  newsm51

# 7
Цената варира от 10лв. до 20лв.  за декорация и на двете ръце, а в София чух , че достига и до 30лв.  но си заслужава, защото качеството е по-хубаво и трайността си е както при обикновенното декориране с четчица

# 8
  • Мнения: 80
Мен стакъф принтер ме рисуваха Simple Smile
Може да си сложиш каквато си искаш картинка ,само трябва д ае в опрделени размери и dpi

Общи условия

Активация на акаунт