1 година

  • 1 210
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте мили познати и непознати момичета(за моя радост повечето са непознати) Simple Smile
Точно преди 1 година, след 6 месечни мъки и разочарования видях заветните 2 чертички!(а сякаш беше вчера). 6 месеца този форум беше моето убежище.Тук получавах подкрепа,надежда и разбиране.Момичетата страдаха с мен,когато чертичката беше една и се радваха когато станаха 2! Дори когато писах,че вече "излизам" от форума изпитвах малко тъга.... да можеше целият форум заедно с мен да се премести в "Отчетени"....
Беше истинско щастие да срещна хора като lea, .:.Stef.:., _MEGI_,Пенелопа,Stra4iatela,Megita,elph,Жабче и  невероятната Дара (дано не съм някой... ) Те бяха истински извор на знания и вдъхновение за мен!
На момичета,които сега се подвизават в този форум,ще кажа "не губете надежда" и се радвайте една на друга!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 20:00 от jjj

# 1
  • Мнения: 1 209
Благодаря ти, че си спомни за "Искам бебе" и ни написа твоята история....   bouquet
Сигурна съм, че ще вдъхнеш кураж на много борбени стари и нови момичета, които все още вървят по този път и които продължават да чакат щастливия ден на двете черти...  Hug

# 2
  • Мнения: 1 925
jjj  Hug
Не губете надежда, момичета, ние сме с вас и пръскаме бебешки вируси 
Hug

# 3
  • Мнения: 245
Здравей jjj,

Много мили думи.
Хубаво е че всички тук намираме подкрепа и разбиране!
Кураж на всички и помнете" И на нашата улица ще изгрее слънце"
 Hug

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
 smile3525
jjj, благодатя ти за надеждата която ни вдъхваш. дано всички момичета скоро се похвалят с двете чертички.
горещо се надявам и при мен това да се случи.

успех на всички момичета, които чакат чертичките.  bouquet

# 5
JJJ,  благодаря ти за хубавите и позитивни думи то ние момичетата в този форум точно от това се нуждаем подкрепа и позитивно мислене, стана ми много приятно че си решила да пишеш да ни дадеш надежда че нещата в крайна сметка ще станат но е необходимо малко търпение ама пусто не е лесно да се чака.

Успех на всички ни които чакаме двете чертички!

# 6
  • Мнения: 1 091
Благодаря ти jjj за усмивката, която ми подари, но нищо не знаем за теб (поне новичките), какво бебче имаш, как се казва и т.н.? Лентичката ти е още бременна и казва че бебето закъснява (по мои изчисления около 4 месеца). Похвали се, че и ние да си помечтаем.

# 7
За "новите" момичета ето я и моята история накратко:
Имах си едно момченце и с татко му бяхме решили да правим 2-ро бебе,когато стане време за 1-клас на малкия(да има кой да го взема от у-ще). Та наближава тоя момент,аз махам спиралата, правим любов около евентуалната овулация и аз почвам да оглеждам магазините за бременни.Дори си купувам риза за бременни! и какъв шок! "лелята",не чакана дойде изненадващо.... Няма да пиша за болката и разочарованието, сигурна всяла от момичетата тук е я е изживяла поне веднъж! И търсейки утеха,попаднах на този форум.Тук срещнах разбиране,подкрепа,намерих виртуални приятели(скарах се с 1-2 момичета дето викаха "Ще стена ако не го мислиш",е как да не го мисля,бе,нали за това живея  Simple Smile) Месеците минаваха,а бебето не ставаше,когато губех надежда, се сещах за Дара, тоя извор на надежда и продължавах с опитите.
В края на юли сина ми счупи крак и улисана в грижите покрай него дори не засякох овулацията. Бях го "прежалила" тоя месец и изведнъж -гаданене,умора... И други месеци ми е закъснявало,но този път имаше 2 чертички! Преди да кажа на мъжа си,влязох във форума да се похваля! Та бебето стана, точно като не го мислех...  Simple Smile
Сега си имам 4 месечно спокойно и усмихнато бебе, но нямам време за форуми... Но "трампата"  си заслужаваше!
Та момичета и да загубите за малко надежда... нека е за малко! Вярвам,че всяка от вас ще се сдобие с бебе(по един или друг начин) Hug

# 8
  • Близо до София
  • Мнения: 896
jjj, длагодаря, че сподели с нас твоята история - надежда, болка и радост.
съжалявам, че си изпитала болка, че си изживяла разочарование, важното е че сега се радваш на твоето прекрасно бебче. Наистина твоята история вдъхва надежда и вяра.
Момичета вярвайте и всички ще успеем.
newsm10 newsm51

# 9
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
jjj, благодатя ти за надеждата която ни вдъхваш Hug! Дано и нашите бебета дойдат скоро  Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 1 248
много ти благодаря за надеждата ти ме надъха много макар че има моменти в който много се отчайвам   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 765
jjj много мило от твоя страна.
Споделяйки щастието си с нас, ти успя да ми вдъхнеш малко кураж и засили вярата ми, че и аз някога ще видя тези две черти...а и не само аз, а всички момичета, искащи и чакащи бебе...благодаря ти  Hug

# 12
  • Мнения: 202
Страхотно е, че има хора, които се сещат за трудните моменти в живота си и начина по който са ги преодоляли; дано има повече момичета като теб-не просто да използваме форума като кошче за душевни отпадъци до момента, в който спре да ни е нужно и го забравяме Peace

Общи условия

Активация на акаунт