как да напълнея помогнете

  • 3 165
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
само за отслабване ,а за напулняване.всяко лято слабея,а не искам повече....

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Еееее, че това не е никак трудно.

Яж сутрин баничка,  на обяд пица, следобед шоколад и вечер пържоли с пържени картофи и хем вкусно, хем лесно.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 786
Тъпчене до припадък и никакво движение Peace При мен по време на сесиите дава завиден резултат  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 444
само за отслабване ,а за напулняване.всяко лято слабея,а не искам повече....
Пусни си изследвания и посети лекар да установи от къде идва слабеенето , знам че не е хубаво да се губят безпричинно килограми .... иначе имаше за напълняване една космонафтска диета с точки - всяка храна има определен брой точки , имаше за напълняване и за отслабване по колко точки да се хапват !!!

# 4
  • Мнения: 1 339
Ох, милата  Sad  Знам, че както на мен ми е трудно да отслабна, така на теб ти е трудно да напълнееш. Много е неприятно когато човек отслабва, а не го иска!

Аз лично подкрепям напълно съвета на magiq27, а относно тази диета, това е точковата диета.  Там имаше точки дадени за напълняване, но не мисля, че това ще помогне особено  Rolling Eyes  Трябва си  мнение на специалист най-добре  Peace

Успех ти желая  Hug

# 5
  • Мнения: 61
Еееее, че това не е никак трудно.

Яж сутрин баничка,  на обяд пица, следобед шоколад и вечер пържоли с пържени картофи и хем вкусно, хем лесно.

Тъпчене до припадък и никакво движение Peace При мен по време на сесиите дава завиден резултат  Mr. Green

В никакъв случай! Надявам се момичетата са се пошегували  Simple Smile Това, което искаш, успешно се постига с хранителен режим и тренировки, съдя по приятеля ми. Той поначало беше много слаб, но откакто започна по-сериозно с фитнеса и му съставиха режим на хранене - колко пъти, по кое време от деня и какво точно да яде (в смисъл кога въглехидрати, кога белтъчини и т.н.), качи 7 кг за някой и друг месец, и му остават още малко да достигне нормалните за ръста му кг. (не приема никакви добавки)

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Във всяка шега има и доза истина.  Grinning
Не е правилно да се тъпчеш само със изброените лакомства (изключайше шоколада), рискуваш да затлъстееш, което не е равнозначно на правилно попълнение там където ти е нужно.

Потърси някой специалист и си плати еднократно да ти изготви програма за хранене и спорт.

И внимавай да не те усетят колежките от другия форум, че веднага ще ти харизат 100 кг. вкупом  Wink чак ще се чудиш какво да ги правиш.

# 7
  • Мнения: 852
А също съм слабичка и ме се иска да понапълнея мъничко,пробвах да се храня по често от всичко да си хапвам ама нестава!Това май си е натура.И бирена мая пиех около 2 месеца и какви ли не витамини но нестана.Ако някой има рецепта да я казва ще я пробвам и нея!Имам нужда от 3-4 килца!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 651
Ти закопа всички стараещи се да отслабнат с твоя въпрос hahaha. Пробвала си вечер преди лягане да ядеш всички отречени от диетите продукти? Чувала съм,че медът помага,важно е вечер да се похапва от него,но го говоря и малко по спомен това.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Една приятелка има същия проблем и й казаха да пие бирена мая.

# 10
# 11
  • Мнения: 303
Пробвай с хранителни добавки, аз така напълнях,отделно-ако може,намали секса и много спокойствие на нервната система,защото,ядосваш ли се, слабееш.
И повече сън.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 781
Пила съм всевъзможни неща, уж подтикващи към напълняване - то не беше бирена мая, Геритамин, дори прословутото Диане 35, от което уж се качвали десетки килограми. Дори и грам не успях да кача. Трудно се върви срещу природата.

# 13
  • Мнения: 2 199
Една приятелка има същия проблем и й казаха да пие бирена мая.
Peace

# 14
  • Мнения: 113


И внимавай да не те усетят колежките от другия форум, че веднага ще ти харизат 100 кг. вкупом  Wink чак ще се чудиш какво да ги правиш.

Ха-ха...това беше доста гадничко  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт