Форумът и Аз -пристарстяване, бягство, себеизява, забавление...

  • 2 030
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Моля, помогнете!
Случвало ли ви се е да се събуждате с ник-ове от форума в съзнанието си? Случвало ли ви се е да тръгвате да излизате и да не можете да се "отлепите" от темата - "само едно последно"/Хлъц, пардон, без едно мога, ама само с едно.../? Случвало ли ви се е... ooooh! Shocked Как се отразява на семейството? ХЕЛП

# 1
  • Мнения: 9 865
Да.
След обстойно преглеждане на темите за силиконов бюст, цяла нощ сънувах, че ми правят операция, че даже изпитах и неописуема болка... Беше адски реално, а аз не искам такива цици.
Говорех си насън с някои чУЕнове и чУЕнки на форума, опровергавах ги. Мина ми.
Някой беше казал, че минаваш на ремисии и кризи.

# 2
  • Мнения: 2 891
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

# 3
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

И аз така! Laughing Много ми липсват, пустите му емотикони, ей!

# 4
  • Мнения: 2 212
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

Хахаххахаха, леле абослютно и аз някой път си казвам, ей защо не мога да му се озъбя точно ей така  Mr. Green на тоя...или да направя така  Crazy....ех колко сме зависими от тоз форум, не е истина, а по-лошото е, че Е истина.  ooooh!

# 5
  • Мнения: 78
Сигурно защото повече чета отколкото пиша, но
много често в разговор се сещам за някой от тук
и ми иде де кажа: "Пък на една маца от форума
и се случило..."

# 6
  • Мнения: 2 891
Сигурно защото повече чета отколкото пиша, но
много често в разговор се сещам за някой от тук
и ми иде де кажа: "Пък на една маца от форума
и се случило..."

Хич не ми иде, а направо си го казвам. Съпругът ми, като чуе за форума и  Rolling Eyes , да кажем, че ме взима на подбив.

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 11:25 от jj okocha

# 7
  • Мнения: 9 865
Сигурно защото повече чета отколкото пиша, но
много често в разговор се сещам за някой от тук
и ми иде де кажа: "Пък на една маца от форума
и се случило..."

Хич не ми иде, а направо си го казвам. Съпругът ми, като чуе за форума и  Rolling Eyes , дакажем, че ме взима на подбив.

А аз като изкажа компетентно мнение по някой въпрос и като ме пита мъжа ми откъде знам, а аз си замълча многозначително, той сам установява:
 - Да, знам, от форума.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не мисля, че съм пристрастена, защото като нямам достъп до интернет не се и сещам за форум и каквото и да било свързано с компютър. От друга страна обаче, като вляза във форума трудно излизам Confused - хайде и това да погледна, хайде и другото ooooh!
 Преди се чудех как някой може да сънува някой от форума - да, ама и аз наскоро сънувах една форумка- явява се по телевизията и защитава някаква кауза, пледира за подкрепа - оказа се, че тя действително работи по нещо подобно и ми каза, че имам странни способности Laughing, защото аз нямаше от къде да знам за тези й намерения!

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Поне не съм само аз...пристрастена.

# 10
  • Мнения: 7 263
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

И аз така! Laughing Много ми липсват, пустите му емотикони, ей!

Ха ха хааааааааа - и за съм така.
Харесва ми, имам дружки тук, научавам нови полезни неща. Не бих казала че съм пристрастна, но едно време в ДИР-а имаше такъв момент, преодолява се обаче.

# 11
  • Мнения: 985
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

И аз така! Laughing Много ми липсват, пустите му емотикони, ей!
и аз така Mr. GreenПреди малко ходих да взимам храната на малката от кухнята и много се ядосах на един,който така гадно се беше паркирал на тротоара с колата си,почнах да си мисля за ето този емотикон #Cussing out

# 12
  • Мнения: 2 821
Ползвам форума като единствен източник на информация напоследък Wink. Каквото и да се случи се знае, че в Клюкарника ще има тема Laughing.
Имам нужда от тукашните емотикони, чатейки в Кю-то Crazy

# 13
  • Мнения: 251
Сигурно защото повече чета отколкото пиша, но
много често в разговор се сещам за някой от тук
и ми иде де кажа: "Пък на една маца от форума
и се случило..."

А аз направо го казвам  Joy
И все примери давам от форума  Blush

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За мен форумът е забавление и пристрастяване, но само към темичката със стиховете.
Един ден, като реша да ставам майка, предполагам, ще е и източник на информация.
Иначе, не, не се сънувам никове, не ми липсват емотиконките в ежедневието, не съм зависима от форума. Даже от няколко месеца насам ми е скучен.

Общи условия

Активация на акаунт