Шалтета - Варна

  • 3 449
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте!Искам да ви попитам някой знае ли къде във Варна мога да си купя луксозно шалте за спалня?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За луксозно не знам колко са луксозни, но имаше в Метро преди време и се сещам за едни магазин на Колхозен пазар, до този за бременни "Рени".

# 2
  • Мнения: 187
Зависи какво разбираш под "луксозни". Мисля, че по-добрият вариант е да ти изработят шалтето по поръчка. Така ще можеш да избереш материя, цвят, модел. Мога да ти препоръчам две фирми (имам лични впечатления и от двете) - Обединена текстилна компания и КОС. Магазините им се намират на ул.Бенковска и са в близост един до друг. И двата магазина предлагат освен изработка на пердета и изработка на шалтета (имат и каталози с модели).

# 3
  • Мнения: 10
Благодаря ви!Искам да не е от жакард или сатен, в магазините по бенковска проверявах , но само в два и там ми предложиха да ми ушият от завеси само един цвят, но не ме устройва. Ще провера в другите ако има каталози мога да харесам нещо!

# 4
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
С поръчка от интернет могат да ти доставят всякакво на цена от магазина. Сега ще потърся линк и ще се редактирам
Недостатъка е, че не можеш да го пипнеш предварително, но хората са любезни и съм доволна от всичко, което съм си поръчвала.


Сега погледнах, но видях, че нямат шалтета. Ето все пак линка

http://nani.bg/index.php?cPath=57


Ако кажеш нещо по насочващо мога да питам в един магазин, където продават луксозни неща.
От този магазин си взех едни много хубави шалтета, мога да покажа, ако искаш, мисля че са от чист памук, защото са много приятни на допир.
А между другото съм имала сатенирано шалте, за да е в тон с пердетата, но не бих си сложила пак такова.

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 18:52 от luda

# 5
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Има - просто потърси по магазините за спално бельо. Аз имам чудесно такова/имам предвид практично и красиво/ от памук. Мисля че са турски-има различни размери и цветове, но материята е супер. Пера в пералня, не гладя. Нямам снимки сега...

Общи условия

Активация на акаунт