Препоръчайте интернет доставчик

  • 2 117
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Търсих такава тема , но не открих ако някой знае нека  каже

Става въпрос за София досега бяхме на БТК но се местим и няма да прекарваме телефон в новия апартамент та  се чудя към кой доставчик да се включа . Това е.

# 1
Здравей,кажи къде ще се местите.Аз работя в такава фирма, мога да помогна ако имаме изградена мрежа  в дадения квартал Grinning

# 2
  • Мнения: 46 437
Кажи квартала  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 401
Питащата явно няма да се включи скоро, но я аз да ви питам като сте на линия. Има ли алтернатива Спектърнет в Борово?

# 4
  • Мнения: 46 437
Тук са по квартали  Peace

# 5
  • Мнения: 2 401
Мерси за линка, буукмаркнах си го направо.  Асе обади някой и с лични впечатления... Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 5 270
Ние сме с http://www.megalan.bg/    добри са, имат и безплатен номер за абонати на Мтел

# 7
  • Мнения: 425
и ние сме на мегалан. много съм доволна. препоръчвам ги!

# 8
  • Мнения: 78
местим се в Младост 2

# 9
  • Мнения: 78
Кажете за мегалан

На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?

# 10
  • Мнения: 78
Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително

# 11
  • Мнения: 109
Ние сме на 25лв.,неограничен ,много е бърз.За 4 месеца -само един ден за около 1-2часа нямаше.И скайпа с чужбина е идеален,директен разговор през камера сме водили с Англия и Испания.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 270
Кажете за мегалан
На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?

Неограничен споделен (2 компютъра) - 30 лв. общо. Нямам забележки, изключително рядко има проблем, а и да има - отстранява се бързо. Плащам си сметките през електронно банкиране - о.к. е.

За Скайп: ползваме много рядко, не мога да се изкажа.

EDIT: П.С. Из блоговете пише, че тези дни има проблеми със SKYPE като цяло в света... И с ICQ. Е, аз ползвам qip...

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 16:51 от Zeleno choveche

# 13
  • Мнения: 46 437
Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително

Люлин нет. 25 лв. неограничен, перфектен  Peace но няма да ти свърши работа, само Люлин покриват  Peace

# 14
  • Мнения: 2 197
Аз лично съм доволна от bol.bg Имат много широка мрежа и на фона на всички доставчици в офиса (нетел, спектрум нет и бтк), където един ден има два няма интернет от нашите съм супер доволна. Досега съм имала прекъсване един-единствен път, когато бяха сменили IP адресите. Като има се обадих ми ги издиктуваха и нещата се оправиха.

Общи условия

Активация на акаунт