Рани от обувки

  • 2 485
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Вчера си купих много сладки обувки и много се зарадвах. Днес ги обух, разбира се , и почти веднага ми направиха рани отзад на краката Sad Вече бях тръгнала за работа и не ми се връщаше. Огромна грешка. Сега седя боса в офиса и се чудя как да се прибера.
Моля, който знае ефикасен метод за лекуване на подобни ранички да ми напише. Моите крака са много изнежени. До сега всички обувки са ми правили проблеми. Изключение пратя само домашните ми чехли.

# 1
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Понеже и при мен всяка нова обувка ми прави рани, дори и да е маратинка ... , ще ти дам ЕДИН СЪВЕТ: Аз си лепкам лепенки още при първото обуване на нови обувки и така се спасявам.

# 2
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Само първите 1-2 пъти слагам лепенки, не зажинаги Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 253
Колкото и ефикасен метод да знае някой едва ли ще е чак толкова ефикасен, че да заздравеят раните за няколко часа.
Вариантите са 2:
- да пратиш някой да ти вземе/купи някакви чехли с които да се прибереш
- да сложиш лепенки на раните и да пробваш така да се прибереш. Ако обувката е затворена може да пробваш до сложиш вътре под петата, някаква сгъната кърпичка, която да повдигне крака ти и частта която убива да не е върху болното място. Така обаче рискуваш да получиш рани и на други места.

# 4
  • Мнения: 3 794
Благодаря за съветите. Ще пробвам с кърпичка.
Моят въпрос е по-скоро как да ги лекувам довечера. Поне за седмица да се оправят...

# 5
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Моят съвет е малко закъснял Simple Smile
Сега може да сложиш Гентамицин - паста или прахче.

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Виж това:
http://www.szeda.bg/scholl//

# 7
  • Мнения: 1 253
Моят въпрос е по-скоро как да ги лекувам довечера. Поне за седмица да се оправят...

Дефламол  newsm78 Защо не питаш в някоя аптека, защото постоянно излизат нови продукти и може да има нещо по-ефикасно

# 8
  • Мнения: 3 794
Ще попитам. Поне си уговорих чехли, за да се прибера. И друг път няма да правя подобни глупости. Не искам да си гледам обувките, а вчера как им се радвах  Laughing

# 9
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Моят въпрос е по-скоро как да ги лекувам довечера. Поне за седмица да се оправят...

Дефламол  newsm78 Защо не питаш в някоя аптека, защото постоянно излизат нови продукти и може да има нещо по-ефикасно

Дефламола не се ли ползва при изгаряне?
Поне, това е основното му предназначение, за друго не знам ... newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 5 659
Недей така с обувките,нови са ти  Laughing. Няма обувка която да не ми направи проблем.Иначе съм виждала по аптеките и големите магазини специални лепенки за различни места на стъпалото.Това ти го казвам ако раните ти правят проблем и със старите обувки.Бързо да се оправяш Praynig

# 11
  • Мнения: 1 253
Дефламола се използва основно за изгаряния, но може да бъде използван и за други рани. Като доказателство ще кажа, че е ефикасен при разранени зърна на гърдите, което се получава при кърмене. Компреси с дефламол са ме спасявали на моменти.

# 12
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
ОК. Научих нещо ново. thumbsup

# 13
  • Мнения: 3 794
Hug мерси. няма да драматизирам.добре,че е лято и мога да си нося чехли колко искам хихихи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт