Красива коса за по-заетите

  • 2 254
  • 28
  •   1
Отговори
Момичета,
много четох в темата "Тайната на дългата и гъста коса" и на мен ми се прииска да направя нещо за косата си ОБАЧЕ  нямам никакво време да се занимава с забъркването на вълшебни отвари. Затова реших да потърся някой салон в, който да ми помогнат и наскоро открих.
Супер релаксиращи SPA глезотийки за коса с етерични и натурални масла.
Правиха ми специален масаж и загряващ компрес и аромо-терапия, абе почувствах се страхотно, а косата ми наистина стана страхотна( с блясък! ).
Така, че и аз вече ще имам хубава коса  Grinning 

# 1
  • Мнения: 146
Момичета,
много четох в темата "Тайната на дългата и гъста коса" и на мен ми се прииска да направя нещо за косата си ОБАЧЕ  нямам никакво време да се занимава с забъркването на вълшебни отвари. Затова реших да потърся някой салон в, който да ми помогнат и наскоро открих.
Супер релаксиращи SPA глезотийки за коса с етерични и натурални масла.
Правиха ми специален масаж и загряващ компрес и аромо-терапия, абе почувствах се страхотно, а косата ми наистина стана страхотна( с блясък! ).
Така, че и аз вече ще имам хубава коса  Grinning 


A kolko struva tazi procedura i kude q pravi Wink

# 2
  • Мнения: X
Нямаш време да си забъркаш нещо удома (и да продължиш да си вършиш работата, като само прекъснеш за измиване), но имаш и време и пари за СПА процедури...противоречиво изказване. По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 21:39 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 146
Нямаш време да си забъркаш нещо у дома (и да продължиш да си вършиш работата, като само прекъснеш за измиване), но имаш и време и пари за СПА процедури...противоречиво изказване. По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green

Tova to4no mi pripomni maximata - kato nqma jelanie ima opravdanie  Joy

# 4
  • Мнения: 2 936
 Grinning напиши нещо по-конкретно...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета не нападайте авторката, или се смилете поне, защото не всеки има достатъчно време в ежедневието си, но в отпускарския сезон  може да се поглези, което си е и редно де.  Laughing пък никъде не е казано, че дългата коса е непременно здрава и красива.

Хубава коса ще имаш ако си правиш тези процедурки поне няколко пъти в годината. И аз не забърквам домашни отвари. Темата за тривитаминола я следя от самото и пръкване, бях ентусиазирана да пробвам защото имах време и ми се занимаваше, но с тази остатъчна миризма след измиване... Sick

# 6
  • Мнения: X
с тази остатъчна миризма след измиване... Sick
Има си начини и да не ти остава миризма Wink
Не я нападаме...просто не е искрена за мотивите си, а то да те поглезят в салон - лошо няма Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 3 447
По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green
Или "секунди за реклама"  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 800
Заета или не аз в къщи нищо не забърквам Naughty. Ефекта е по-голям, когато скалпа се масажира. За какво да се клепотя сама като ефекта ще е наполовина Peace

# 9
Леле каква реакция! Аз просто исках да споделя нещто което ми хареса и  не виждам защо някой трябва да се обижда. Ако някой си мисли, че като казвам "вълшебни отвари" съм иронична не ме е разбрал Sad . А това "...просто не е искрена за мотивите " ме разби.
Не всеки може да си стои в къщи, аз работя и ми е по-лесно да отскоча до някъде където да ми направят маска (срещу "страшната" сума от 17лв.)
А и вярвам, че е по-ефикасно и със сигурност по-приятно като отколкото сама да масажирам и т.н.
А иначе на тези, които им е любопитно мога да  разкажа Simple Smile
Значи маслата с които ме мазаха са немски. Първо ги загряха леко,  после ми втриха  лосион с мед и витамини в корените, а по дължината на косата маслата. След масажа ме увиха в топла кърпа и фолио. На финала косата ми ухаеше на мента и портокал. Мисля да си направя 2-3 процедури(нищто, че май се прави веднъж месечно) защото косата много ми изсъхна лятото.

# 10
  • Мнения: 2 414
А къде си правеш въпросните процедури? Grinning
Много ме заинтригува

# 11
  • Мнения: 1 339
Нямаш време да си забъркаш нещо удома (и да продължиш да си вършиш работата, като само прекъснеш за измиване), но имаш и време и пари за СПА процедури...противоречиво изказване. По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green

Абсолютно подкрепям  Peace Peace Peace   Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 563
Нямаш време да си забъркаш нещо удома (и да продължиш да си вършиш работата, като само прекъснеш за измиване), но имаш и време и пари за СПА процедури...противоречиво изказване. По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green

Абсолютно подкрепям  Peace Peace Peace   Mr. Green

и аз така  Peace

PS: и не бих дала 17 лв за една маска...  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 673
Нямаш време да си забъркаш нещо удома (и да продължиш да си вършиш работата, като само прекъснеш за измиване), но имаш и време и пари за СПА процедури...противоречиво изказване. По - скоро не ти се занимава.  Mr. Green

Абсолютно подкрепям  Peace Peace Peace   Mr. Green
и аз

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Похвално, че полагаш грижи за косата си. Още по-добре е че го правиш в салон, в който да те поглезят един път месечно, отколкото да ходиш с чалми по главата днеска и нощеска и да се носи странна миризма на какво ли не от косата ти!  Peace
   Тук явно по-трудно се приемат жени, които се разкрасяват в салони. На мода са тези, които правят всичко сами в къщи, не им се сърди!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт